Kariņš: “Apvienotajam sarakstam” ir vienkārši jāizdomā, ko viņi grib

Katram politiskajam spēkam ir jāizdomā, ko viņi grib – strādāt vai kašķēties, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja demisionējošais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

“Manā skatījumā AS ir vienkārši jāizdomā, ko viņi grib. Vai viņi ir gatavi strādāt valdībā vai viņi faktiski grib turpināt tā kā no aizmugurējā sēdekļa liekties un to “stūri” raustīt pa labi, pa kreisi. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šī valdība neizturēja,” sacīja Kariņš.

Viņš norādīja, ka “manuprāt, tas nav saprotami un arī pieņemami. Pārāk ilgs laiks ir pagājis, lai vienreiz izlemj, ko viņi grib.”

Runājot par atbalstu Evikai Siliņai premjera amatā, Kariņš norādīja, ka partijas ir apliecinājušā savu atbalstu: “Ir atsevišķi runāts ar katru [politisko spēku] par programmatiskiem jautājumiem, tur es neesmu dzirdējis nevienas pretrunas, katrs individuāli atbalsta Siliņas kundzi kā nākamo premjeri. Bet te jau tā ironija – visi atbalsta Siliņas programmu, visi atbalsta Siliņu, bet visi nenāk strādāt. Tā ir savdabīga situācija, tā ir šī brīža Latvijas politika.”

Savukārt Saeimas deputāts Jānis Dombrava (Nacionālā apvienība) intervijā LTV pauda pārsteigumu par “Jaunās Vienotības” premjera amata kandidātes Evikas Siliņas virzību uz valdības izveidi bez Nacionālās apvienības.

“Klausoties vakardienas raidījumu #1pret1, es vēlos paust neizpratni par Evikas Siliņas teikto, ka “Nacionālā apvienība” būtu jebkādā veidā atstatījusi sevi no iespējamā darba valdībā, izstājusies no šīm sarunām. Tā nav patiesība. NA joprojām apliecina, ka ir gatava strādāt valdībā, bet ne ar jebkuru politisko spēku. [..] Ka tieši ar šo modeli [JV, ZZS, Progresīvie] tomēr mērķtiecīgi mēģinās virzīt uz priekšu, par to neviens netika informēts iepriekš kā tikai vakar,” sacīja Dombrava.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro