Lembergs: Siliņai ir jādod iespēja, jo “Jaunā Vienotība” ir viņu izvirzījusi

Partija “Jaunā Vienotība” kā savu Ministru prezidenta amata kandidāti izvirzījusi esošo labklājības ministri Eviku Siliņu. Kā uzskata politiķis Aivars Lembergs, Siliņai ir jādod iespēja.

“Prezidents, aicinot visus piecus [politiskos spēkus], mēģina izmantot savu autoritāti, lai pārliecinātu, ka Latvijas interešu vārdā vajadzētu apvienoties visiem. Ir skaidrs, ka šobrīd Evikai Siliņai ir 53 balsis,” intervijā “Ventas Balss” sacīja Lembergs.

Viņš pieminēja publiskajā telpā labi pamanāmo kampaņu pret potenciālo premjeri. “Ja neskaita kampaņu pret mani, kas iet jau 25 gadus, šī ir otra jaudīgākā kampaņa pret premjera amata kandidātu, kāda vispār ir bijusi,” sacīja Lembergs, skaidrojot to ar kādu legāli nelegālu biznesu, kura intereses Siliņa kaut kādā veidā ļoti apdraud. “Tāpēc viņai ir šāds uzbrauciens un sitiens zem jostasvietas, kas, īpaši pret sievieti, manā skatījumā, nav solīdi.”

Lembergs pauda, ka Siliņa, izņemot pusgadu ilgo darbību labklājības ministra amatā, politikā nav bijusi pirmā persona: “Tas ir pieredzes jautājums. Cik viņa ātri iegūs pieredzi, redzēsim. Komunikācijā līdz premjera amata kandidātam viņa izskatījās pietiekami labi. Manuprāt, Siliņai ir jādod iespēja, jo Jaunā Vienotība ir viņu izvirzījusi. Lai viņai veicas!”

Vienlaikus politiķis atzina, ka situācija ir smaga, un nākamo valdību gaida grūts darbs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro