Kariņš: Izraēlas valdībā ir apņēmība iznīdēt “Hamās” organizāciju, bet par kādu cenu?

“Hamās” kā teroristiskā organizācija faktiski ir Gazā neredzama no malas, piektdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra premjers Krišjānis Kariņš.

“Nav tā, ka viens karaspēks uniformās, dislocēts no konkrētām nometnēm, kas iet tādā frontālā uzbrukumā – karaspēks pret karaspēku. Viņi izskatās kā civilisti, viņi slēpjas Gazā starp civiliedzīvotājiem. Cenšoties iznīcināt šos teroristus, diemžēl civiliedzīvotāji būs apkārt,” sacīja Kariņš.

Viņš atzina, ka Izraēlas valdībā, šķiet, šobrīd ir tāda apņēmība vienreiz iznīdēt šo teroristisko organizāciju: “Tikai, protams, rodas jautājums – kā un par kādu cenu?”

Kariņš uzsvēra: “Mums Latvijā jāatceras, ka palestīnieši nav tikai “Hamās”, nav tikai šie teroristi, kuri kontrolē Gazu. Ir arī Rietumkrasts, ir palestīniešu autoritāte. Palestīnieši nav teroristi, “Hamās” ir teroristi.”

Viņš norādīja, ka šobrīd tiek strādāts ar Ēģipti, lai varētu ļaut humānai palīdzībai ieiet. “Jāsaprot, ka Gaza ir savienota ar Sīnāja pussalu, kas ir Ēģipte. Ja tur sāk pēkšņi ieplūst bēgļi, tas ir simtiem tūkstoši, miljons vai vairāk, tas varētu padarīt situāciju pašā Ēģiptē nedaudz nestabilāku vai pat krietni nestabilāku,” sacīja ministrs.

Viņš aicina Latvijas iedzīvotājiem tuvākajā laikā nedoties uz Izraēlu, Ēģipti un Libānu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro