Kariņš: Latvija stāv kopā ar Rietumu sabiedrotajiem

Šodien Saeimā gaidāmas ikgadējās ārpolitikas debates. Kā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV), Krievija cenšas visos veidos ar savu propagandu iestāstīt gan Latvijai, gan pārējai Rietumu pasaulei, ka mēs esam sašķelti, bezspēcīgi, kas ir meli.

“Krievijas karš Ukrainā ir atdzīvinājis NATO, ir no jauna iedevis mērķi un tādu misijas sajūtu. Kopš kara sākuma Somija jau ir pievienojusies, Zviedrija tūlīt pievienosies, viss Austrumu flangs pārgājis no sarunām par to, ka vajadzētu stiprināt, uz to, ka faktiski tas jau ir stiprināts,” sacīja Kariņš.

“Mēs stiprināsim attiecības ar trešajām valstīm jeb globālajiem dienvidiem. Mēs redzam, ka Latvijas eksporta kapacitāte aug, mums jāpalīdz tam atrast tirgus, un mums ir arī vajadzīgas draudzības, kas ir plašākas par Eiropu un NATO,” sacīja Kariņš.

Tāpat viņš norādīja, ka Latvijai ir svarīgi, ka Zviedrijas ratificēšanas process NATO aiziet līdz galam: “Zviedrija ir ļoti svarīgs partneris visādos veidos. Un, protams, mēs ļoti pozitīvi uztveram, ka Zviedrijas valdība jau ir lēmusi – tiklīdz tā būs NATO, tā pievienosies arī NATO spēkiem ar apmēram 800 karavīriem tepat Latvijā.”

Viņš uzsvēra, ka Latvija stāv kopā ar Rietumu sabiedrotajiem. “Tās bažas dod Krievija. Tā savā propagandā stāsta, ka mēs esam šķelti, mēs neko nevaram, Latvija ir neizdevusies. Mums ir jāsaprot, ka viņi mēģina atņemt mums ticību sev,” sacīja Kariņš.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro