Kariņš: Noliktavās glabājas vairāk nekā 20 000 vakcīnas, bet vakcinēti tikai ap 4500 cilvēku

Tas ir nepiedodami – vakcīnas pret Covid-19 noliktavā ir, bet līdz ārstiem netiek, intervijā Latvijas Radio uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Pēc Kariņa sacītā, līdz vakardienai Latvijā bija vakcinēti tikai ap 4500 cilvēku, kamēr noliktavās glabājas vairāk nekā 20 000 vakcīnas pret Covid-19. “Tas ir nepiedodami un nepieņemami,” sacīja Kariņš, norādot, ka tik lēnā tempā vakcinācija pret Covid-19 turpināsies līdz 2023. gadam.

Viņš uzsvēra, ka vakcinācijas darba organizācija ir jāmaina nekavējoties, lai visus medicīnas iestādēs strādājošos iespējami drīz vakcinētu pret Covid-19: “Ir nepiedodami, ka vakcīnas noliktavā ir, bet tās netiek līdz ārstiem.”

Vienlaikus viņš piebilda, ka, ja vakcinācijas tempa pāatrināšanai, vajadzēs mainīt likumus vai arī būs nepieciešams kāds papildu finansējums, tad šie jautājumi tiks atrisināti.

Arī jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP!) apņēmies nodrošināt vakcinācijas tempu kāpināšanu: “Mediķi ir pandēmijas epicentrā. Viņiem vajadzīgs un tiks sniegts mūsu visu atbalsts. Mana pirmā un galvenā prioritāte būs vakcinācijas tempu kāpināšana un cilvēku līdzdarbošanās nodrošināšana. Tā ir mūsu iespēja atgriezties ierastajā ikdienā, virzīties uz visiem patiesi pieejamu veselības aprūpi un iziet no pandēmijas vēl spēcīgākiem nekā bijām.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro