Levits par Viņķeles demisiju: Šis gadījums būs grūdiens saņemties

Premjers Krišjānis Kariņš, pieprasot veselības ministres Viņķeles demisiju, krīzes situācijā rīkojies adekvāti un izlēmīgi, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

“Ministru prezidentam un līdzšinējai veselības ministrei bija dažādi uzskati. Komandas darbs prasa, ka komandas kapteinim ir jārīkojas ātri un efektīvi, ja ilgstoši viņa enerģija aiziet, cīnoties ar vienu komandas locekli, kuram ir citi uzskati,” sacīja Levits.

Pēc viņa sacītā, Viņķeles demisijas pieprasījums ir signāls pārējiem Ministru kabineta locekļiem saņemties un strādāt kā vienai komandai:”Domāju, ka turpmāk sadarbība valdībā būs gludāka.”

“Ja ilgstoši jācīnās ar komandas locekli, kam ir citi uzskati, tad loģika prasa nomainīt [ministru],” sacīja prezidents.

“Jā, komunikācija līdz šim bija problēma. Ministru kabinets daudz lielāku uzmanību pievērsīs savu lēmumu skaidrojumam. Tur nepietiek ar parastu preses relīzi. Tur jābūt aptverošai komunikācijai, jo šie lēmumi skar katru iedzīvotāju,” atzina Levits.

Levits pauda pārliecību, ka valdība daudz lielāku uzmanību pievērsīs savu lēmumu skaidrošanai.

“Domāju, ka jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts ir pieredzējis politiķis, viņš ir labi kvalificēts šo uzdevumu veikt. Galvenais uzdevums, kas bija arī domstarpību avots, ir jaunais vakcinācijas plāns. Esmu drošs, ka tas tiks ātri un efektīvi sagatavots,” pauda Levits.

Kā zināms, partiju apvienība “Attīstībai/Par!” veselības ministra amatam izvirzīja Danielu Pavļutu, kuru Saeima ceturtdien apstiprināja amatā.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro