Ķirsis: Tā nav traģēdija, ka valdībā “Progresīvie” ir pozīcijā, bet Rīgas domē – opozīcijā

“Progresīvie” Saeimā ir konstruktīvi, bet Rīgas domē – karstgalvīgi, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (“Jaunā Vienotība”).

“Sarunu gaitā, kas vasarā notika ar partijām, secināju, ka Saeimas “Progresīvie” ir nedaudz citādi, konstruktīvāki, varbūt ar lielāku dzīves pieredzi, Rīgas “Progresīvie” – karstgalvīgāki. Tā nav traģēdija, ka valdībā viņi ir pozīcijā, bet Rīgas domē – opozīcijā,” sacīja Ķirsis.

No jaunās valdības koalīcijas galvaspilsēta gaida tikpat labu sadarbību kā ar līdzšinējo Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) vadīto Ministru kabinetu: “Šajā laikā mums ir izdevies piesaistīt finansējumu Rīgas infrastruktūrai vairāk nekā 700 miljonus eiro, ir vairākās stadijās projekti. Bez visiem lielajiem projektiem, kas virzās, rutīnas darbu veikšanai, ikdienas ielu remontdarbiem mēs esam aprēķinājuši, ka 45 miljoni gadā būtu tā robeža, kad sabrukšana notiktu lēnāk nekā atjaunošana.”

Tāpat viņš atzina, ka būtisks kavējums ir vasaras asfalta kārtas remontdarbos: “Diemžēl daļa būs jāpārceļ uz nākamo gadu. [..] Lucavsalā bija plānota ielas izbūve, diemžēl būvnieks, izskatās, iet uz bankrotu. Šajā gadījumā nekas cits neatliek kā lauzt līgumu, meklēt jaunu būvnieku.”

Kā zināms, 17. augustā par Rīgas mēru tika ievēlēts līdzšinējais vicemērs Vilnis Ķirsis (“Jaunā Vienotība”).

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro