Lembergs: “Apvienotā saraksta” uzdevums ir piespiest “Vienotību”, ka atgriežas vecā koalīcija

“Apvienotais saraksts” (AS) nolēmis nepievienoties topošajai “Jaunās vienotības” (JV) , Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un “Progresīvo” veidotai valdībai. Kā intervijā TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja Ventspils domes deputāts Aivars Lembergs, tādējādi AS cer nepieļaut Progresīvo, ZZS un JV koalīcijas izveidi.

Lembergs atzina, ka, “lai cik tas nebūtu dīvaini “Apvienotajā sarakstā” ir Kučinskis, ar kuru ilgus gadus esam kopā darbojušies kopā politikā. Tavars un visa “Zaļā partija” un “Liepājas partija” ar Sesku priekšgalā. Vēl pirms gada mēs tusējam un tagad es nederu? Kāpēc? “Apvienotais saraksts” ir biznesa projekts un Kariņš veda sarunas ne ar tiem.”

Viņš uzsvēra, ka “Apvienotā saraksta” politiku nosaka Rūdolfs Meroni.

“Krišjānis Kariņš jau minēja, ka vēlot prezidentu, bijis zvans no Andra Šķēles “Jaunās Vienotības” deputātiem, ka jābalso par Pīlēnu. Seska znots Raimonds Kisiels – arī oligarhs. Viņi ir finansētāji un nosaka AS uzstādījumus, ar ko jā un ko nē. Uzdevums ir nepieļaut Progresīvo, ZZS un Vienotības koalīcijas izveidi un piespiest Vienotību, ka atgriežas vecā koalīcija, kur veto tiesības ir AS un NA, kopā viņiem ir 28 balsis. Un tad gāzt Siliņas valdību un virzīt Pīlēnu, kā premjera kandidātu,” pauda Lembergs.

Savukārt atbildot uz apgalvojumiem, ka iekļaujot ZZS valdībā, tiktu pieļauta Lemberga valdība ar izšķirošu Lemberga ietekmi, politiķis pauda: “Nekādā valdībā es nebūšu un nekāda Lemberga valdība nebūs. Es nevaru realizēt savu politiku nebūdams premjers.”

Tāpat viņš aicināja beidzot nosaukt kādas tad ir viņas intereses un ko viņam vajag no valdības un Saeimas.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro