Lembergam ne reizi vien piedāvāts “darījums”, lai viņš pamestu politiku

Es nevaru aiziet no politikas, jo man ir vēlētāju dots mandāts, Dž. Dž. Džilindžera vadītajā “YouTube” raidījumā “Dž. Spot” sacīja Ventspils domes deputāts Aivars Lembergs, kurš atzina, ka viņam ne reizi vien ir piedāvāts pamest politiku apmaiņā pret apsūdzību atcelšanu.

“Man to jau ir piedāvājuši un prasījuši. Bet, redziet, kas par lietu – es biju cietumā un mani ievēlēja par deputātu, un es būtu ievēlēts par domes priekšsēdētāju, ja es no cietuma varētu balsot, jo balsis man pietika. Taču, lai politiskā partija, kas uzvarējusi vēlēšanās, nevarētu realizēt sava vairākuma gribu, to izšķirošo balsi ieliek cietumā,” sacīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, “ja to dara Lukašenko, tad tas ir nedemokrātiski, bet, ja to dara Latvijā, tad tā ir augstākā demokrātija.”

“Bet mani ievēlēja. Cilvēki izdarīja savu izvēli pie ļoti negatīvas kampaņas. Cilvēki man iedeva savu balsi – es drīkstu aiziet? Es tikai drīkstu neiet uz nākamajām vēlēšanām,” teica politiķis.

Kā zināms, Rīgas apgabaltiesa spriedumu tā dēvētajā Aivara Lemberga krimināllietā paziņoja 22. februārī, mainot iepriekš noteikto drošības līdzekli uz apcietinājumu. Pats Lembergs neskaitāmas reizes nodēvējis to par politisko pasūtījumu: “No juridiskā viedokļa, protams, lēmums par manu arestu ir pretlikumīgs. Par to liecina tiesībsarga atzinums. Tiesībsargs, pārbaudot manu sūdzību, konstatēja, ka Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi Satversmes 94. pantu – manas tiesības uz brīvību. Tiesībsargs konstatēja, ka tiesības uz brīvību man atņemtas nelikumīgi. Taču no politiskā viedokļa tiesas lēmums atbilda jau pieminētajiem Jāņa Bordāna un Gata Eglīša publiskajiem izteikumiem, ka, tieši pateicoties Jaunai konservatīvai partijai, Kariņa valdībai, Lembergs ir cietumā.”

Apcietinājums gan netraucēja Lembergam plūkt laurus pašvaldību vēlēšanās.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro