Lembergs aicina izrādīt Ukrainas bēgļiem cieņu un uzmanību

Latvijai jādara viss, lai palīdzētu Ukrainas bēgļiem, norāda politiķis Aivars Lembergs.

“Karš Ukrainā radījis milzu traģēdiju Ukrainas tautai, tai skaitā un it īpaši ne tikai nogalinātajiem un sakropļotajiem, bet arī tiem 4,5 miljoniem, kuri ir devušies bēgļu gaitās,” norādīja politiķis.

“Pat grūti iedomāties, ka, piemēram, ģimene – māte, kurai rokās ir divi bērni un divi maisi, brauc nezināmā virzienā ar nezināmu nākotni. Pat vairāk – ir tādas māte, kas ir cerībās, devītajā mēnesī, kad parasti nekur nebrauc, jo dzemdības var sākties jebkurā brīdī, bet šīs sievietes brauc nezināmā virzienā, ļoti riskējot, bet apstākļi to spiež. Tā, piemēram, divas jau ir dzemdējušas Ventspilī,” piebilda Lembergs.

Viņš notiekošo nodēvēja par milzu traģēdiju, aicinot ikvienu savu iespēju robežās palīdzēt šiem cilvēkiem.

“Ventspils pašvaldība ir visvairāk izmitinājusi un arī visvairāk uzņēmusi Ukrainas bērnus skolā. Ventspilī ir ļoti aktīva un darbīga Ukraiņu biedrība. Mēs kā pašvaldība palīdzam, cik varam – ukraiņi un arī mēs nezinām, cik ilgi tas būs. Ukraiņi vēlas atgriezties un arī mēs cerams uz kara izbeigšanos,” uzsvēra Lembergs.

Viņš aicināja katru, kuram ir kāda iespēja, izrādīt cieņu un uzmanību Ukrainas bēgļiem – lai tad, kad Ukraiņu bēgļi atgriezīsies mājās, lai viņiem paliktu labas atmiņas par Latviju un, protams, arī par Ventspili.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro