Šonedēļ pirmizrādi piedzīvos daudzsēriju detektīvfilma “Krimināllieta iesācējam”

Trešdien, 20. aprīlī pirmizrādi piedzīvos televīzijas skatītāju un Andra Kolberga detektīvromānu fanu ilgi gaidītā daudzsēriju krimināldrāma “Krimināllieta iesācējam”. Septiņu sēriju detektīvfilma, kuras līdzproducenti ir LMT un LTV, no 22. aprīļa bez maksas būs skatāma LMT Viedtelevīzijā.

Filmas pamatā ir leģendārā latviešu rakstnieka, detektīvu meistara Andra Kolberga kriminālromāns “Meklējiet sievieti”. Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvos gan Latvijā jau iemīļoti aktieri un uzlecošās zvaigznes, gan spilgti aktieri no ārzemēm.

Filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību. Sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam. Filmas režisors ir Armands Zvirbulis, producente Arta Ģiga, operators – Gints Bērziņš (LGC). Aktieru sastāvu – Madara Zviedre (Saldovere), Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis – papildina vairākas spožas ārvalstu zvaigznes: Aleksejs Gorbunovs (Ukraina), Hrants Tokhatjans (Armēnija), Valentīns Novopoļskis (Lietuva), Jurijs Curilo (Krievija) un Andrejs Iļjins (Krievija).

Līdz ar filmas līdzproducentiem LMT un Latvijas Televīziju filmas tapšanā piedalījušies arī kopproducenti – “InScript” no Lietuvas un “ChBK Films” no Krievijas. Projekts izvēlēts Nacionālā Kino centra (NKC) 2020. gadā rīkotajā konkursā par augstvērtīgu seriālu izveidi.

Daudzsēriju kriminālfilma no 22. aprīļa bez maksas būs skatāma lietotnē LMT Viedtelevīzija un viedtelevizija.lv, un rudenī arī LTV1.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro