Lembergs aicina “Jauno Vienotību” vest Kristovski pie prāta

Ventspils pilsētas dome joprojām nav saņēmusi nekādu informāciju no Ventspils brīvostas pārvaldes par SIA “S4U” plāniem būvēt Ventspilī ražotnē, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lembergs atgādināja, ka Ventspils brīvostas pārvalde ir paziņojusi, ka saņēmusi iesniegumu no SIA “S4U” par apbūves tiesību piešķiršanu jaunas rūpnīcas būvniecībai. Vienlaikus Ventspils brīvostas pārvalde joprojām nav iesniegusi visus nepieciešamos dokumentus, lai dome šo jautājumu varētu izskatīt.

“Ventspils brīvostas pārvalde neatsūtīja ne SIA “S4U” iesniegumu, ne valdes lēmumu, ne līguma projektu – pilnīgi neko. Pagājušajā gadā dome uzrakstīja vēstuli ar 11 punktiem, kādiem datiem vajadzētu būt par šo projektu un kompāniju. Ir jau jaunais gads, bet Kristovskis uzrakstīja vien vēstuli, ka viņš ir nosaukts par Ventspils brīvostas valdes vadītāju, nevis Ventspils brīvostas pārvaldes priekšsēdētāja vietnieku. Domāju, ka tas, ka viņu nosauks par valdes vadītāju, tas viņu pagodinās, bet izrādījās, viņš apvainojās. Bet nevienu ziņu, kas bija lūgta vēstulē, Kristovskis neatsūtīja,” sacīja politiķis.

“Tā kā tās krokodila asaras, ka dome nedod apbūves tiesības, ir tikai krokodila asaras, jo šo procesu kavē Kristovskis un kompānija, nepiestādot vajadzīgos datus, lai dome varētu pieņemt lēmumu par apbūves tiesību piešķiršanu. Es aicinātu Kristovski un arī tomēr “Jauno Vienotību” vest Kristovski pie prāta – jānoliek narcisms un iedomība pie malas un jāstrādā,” uzsvēra Lembergs.

Runājot par to, kāpēc Kristovski neizsniedz šos dokumentus, Lembergs pauda, ka Kristovskis ir politiskais tūrists ar lielu pieredzi, kas nekad nav veicis nopietnu darbu: “Viņš uzreiz paziņoja, ka dome neizsniedz apbūves tiesības un kavē investīcijas. Viņam ir vajadzīgi šie politiskie dūmi, lai diskreditētu Ventspils domi, ka tā nedod atļauju apbūves tiesību izsniegšanai, bet viņš nepasaka, ka viņš nedod nekādu informāciju par subjektu, kuram jāizsniedz apbūves tiesības.”

Pēc Lemberga sacītā, tur ir tikai politiski mērķi: “No vienas puses valdība paziņo, ka valdē ir salikti profesionāļi, bet patiesībā salikti nekompetenti politisko partiju ielikteņi, kuriem nerūp attīstība, industrijas, ražošana, nodokļi – viņiem ir svarīgs politiskais process – skaļi paziņot, ka Lembergs, lūk, kavē investīcijas”.

Komentāri