Lembergs apšauba, ka pie esošās informatīvās telpas var būt godīgas Saeimas vēlēšanas

Sabiedriskos medijus kontrolē valdība, tāpēc mans viedoklis tur netiek atspoguļots, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

“Kam Latvijā pieder galvenie ziņu kanāli – radio un televīzija? Pareizi – tie pieder valdībai. Lai arī tos sauc par sabiedriskajiem medijiem, tie nav nekādi sabiedriskie, tie ir valdības [mediji],” pauda Lembergs.

Par to liecinot arī tas, ka šī gada piecos mēnešos tādos ziņu raidījumos kā “Rīta Panorāma”, “Šodienas jautājums”, “Krustpunktā” valdības pārstāvjiem vārds tika dots piecas reizes vairāk nekā opozīcijai.

“Vai tas ir demokrātiski? Nē. Vai ir pareizi teikt, ka tie ir valdības mediji? Jā, tie ir valdības mediji. Vai var būt godīgas Saeimas vēlēšanas pie šādas informatīvās telpas kontroles no valdības puses? Nē, nevar būt. Bet ir vēl sliktāk. Valdība dod naudu privātajiem medijiem ar nosacījumu, ka viņi nedos vai tikpat kā nedos vārdu opozīcijai,” norādīja Lembergs.

Tas esot iemesls, kāpēc ne valsts radio, ne valsts televīzijā, kā arī daudzos privātajos medijos nav iespējams ieraudzīt viņa viedoklis: “Tāpēc, ka Lembergs ir bīstams valdošajai koalīcijai!”

Lembergs ne reizi vien norādījis, ka Latvijas parlamentā vispār opozīcija neeksistē. Pēc Lemberga sacītā, opozīcijai kategoriski ir liegtas jebkādas iespējas kaut vismazākajā mērā paust savu viedokli sabiedriskajos medijos.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro