Lembergs: Bordāns melo, sacīdams, ka TM saņēmusi informāciju no ASV tiesas – drīzāk no ASV Finanšu ministrijas

“Nav šaubu, ka ASV tiesa nav informējusi tieslietu ministru Jāni Bordānu (JKP) par manu vēršanos tiesā, kas tikai vēlreiz apliecina to, ka sankcijas pret mani izkārtoja Bordāns un valdība,” žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Kā zināms, nesen kļuva zināms, ka Lembergs ASV tiesā pārsūdzējis ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) noteiktās sankcijas, kas viņam piemērotas, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu.

Apstiprinot šo faktu, tieslietu ministrs Jānis Bordāns paziņojis, ka “Tieslietu ministrijas (TM) rīcībā ir starptautiski publiski pieejama informācija un dokumentācija par to, ka šī gada 11. augustā Aivars Lembergs Kolumbijas štata tiesā ir iesūdzējis ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles dienestu un tā vadītāju”.

Komentējot šo ziņu, Lembergs norādīja, ka “pirmkārt, tā ir taisnība, ka es esmu apstrīdējis sankcijas, bet es esmu apstrīdējis šī biroja un biroja vadītāja lēmumu. Bet es neesmu vērsies pret Latvijas Republikas Tieslietu ministriju. Nav ne mazāko šaubu, ka Kolumbijas apgabala tiesa nav informējusi tieslietu ministru, ka es esmu vērsies tiesā.”

Pēc Lemberga sacītā, tas tikai liecina par to, ka starp Bordānu un šo ASV Finanšu ministrijas biroju pastāv tiešs kontakts un šīs sankcijas pret viņu kā opozicionāru ir izkārtojis Bordāns un tagadējā valdība.

“Tas, protams, norāda uz dižu demokrātiju, atbilst augstākajiem demokrātijas standartiem, ka pret opozīciju ievieš ASV nacionālās sankcijas, kuras automātiski sāk darboties Latvijas Republikas teritorijā – vienīgajā valstī pasaulē, kur tas tā notiek, jo citās valstīs tas tā nenotiek,” komentēja politiķis.

Savukārt, komentējot ziņu, ka KNAB ir lūdzis ASV Federālās izmeklēšanas birojam (FIB) informāciju saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) pērn izplatīto paziņojumu, ka viņš it kā esot ietekmējis un korumpējis amatpersonas, Lembergs norādīja, ka ar nepacietību gaidīs rezultātus, vienlaikus paužot pārliecību, ka “tur nekādas informācijas nav, ja neskaita visādas muļķības, ko amerikāņiem ir iebarojis Bordāns un kompānija, lai cīnītos ar Latvijas valdībai opozīcijā esošu politiķi Aivaru Lembergu”.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro