Lembergs: Es ar lielu prieku kalpoju saviem vēlētājiem un Ventspils nākotnei

Neraugoties uz to, ka pret viņu divdesmit piecus gadus ilgst kriminālprocess, politiķis Aivars Lembergs cenšas it visā saredzēt pozitīvo un lielāko uzmundrinājumu viņam sniedz tieši ventspilnieki.

Pirmdien, 16. maijā, Pārventas bibliotēkā tika prezentēta politiķa Aivara Lemberga jaunākā grāmata “Kriminālprocess kā atriebība”, kurā analizēti tā dēvētā Lemberga kriminālprocesa paši pirmsākumi, notikumi, kas aizsākās pirms 23 gadiem, tālajā 1999. gada maijā, kad politiķi, kuri konfliktēja ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu, pirmoreiz aiznesa uz Ģenerālprokuratūru dažus papīrus, kas it kā kompromitēja Ventspils mēru. No šiem un vēlāk arī citiem papīriem, kas tika nogādāti Ģenerālprokuratūrā, pēc 9 gadiem tapa kriminālapsūdzība par akciju un kapitāla daļu izspiešanu no Aināra Gulbja.

“Pārlasot apsūdzību, es sapratu, ka tā ir izdomāta un no tā tur nekas nevar sanākt. Es tai lietai nepievērsu nekādu uzmanību, sakot, lai tie advokāti strādā. Bet kad mani pagājušā gada 22. februārī apcietināja, tad sapratu, ka tai lietai jāpieiet uzmanīgāk, jo man jau neienāca prātā, ka tiesa var vienkārši pārrakstīt apsūdzību un pamatot to ar prokurora apsūdzības runu, pilnībā ignorējot aizstāvības argumentus un pierādījumus,” sacīja Lembergs.

Grāmatas atvēršanā viņš norādīja, ka viņa pieeja ir tāda, ka cilvēkam ir jāpielāgojas tiem apstākļiem, kādos mūs dzīve nostāda.

“Mani priecē tas, ka man ir ventspilnieku ļoti ilga uzticība un man nav nekā cita kā tikai prieks iespēju robežās kalpot maniem vēlētājiem un Ventspilij, tās nākotnei,” sacīja Lembergs.

Politiķis atzina, ka viņa tiesvedība tikai rāda, ka viņa viedoklis nesaskan ar citu, šķietami pareizo viedokli: “Un tādu nevar ciest un vienīgais instruments, kā ar viņu var tikt galā ir kriminālprocess un cietums.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro