Lembergs: Kamēr pie varas būs Kariņš un Levits, tikmēr Latvija nekļūs par demokrātisku valsti

Pie tik nedemokrātiskām vēlēšanām, kādas bija 14. Saeimas vēlēšanas, Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) rezultāts uzskatāms par izcilu , intervijā “Diena” sacīja ZZS premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

Pēc viņa teiktā, galvenie mediji ir valdības kontrolē: “Atcerēties – Kariņš deva uzdevumu valsts televīzijai un arī TV3 kanālam neaicināt mani uz debatēm, ko viņi arī paklausīgi izpildīja, līdz ar to valdības kanālos bija tikai negatīva informācija par mani un ZZS. Jūs jau zināt, ka apmēram viens miljonos eiro bija izdalīti privātajiem medijiem, lai viņi dziedātu valdības dziesmu. Tas pats TV3 šogad ir saņēmis 123 tūkstošus. tāpēc viņi arī tik paklausīgi rīkojās.”

“Galvenais mans secinājums: pie tik nedemokrātiskām vēlēšanām manis iepriekš minēto iemeslu dēļ, ZZS iegūtās 16 vietas Saeimā un otrā vieta ir kopumā izcils rezultāts,” uzsvēra Lembergs.

Viņš turpināja, ka ZZS nomelnošanas kampaņa bija pielīdzināma Lukašenko uzbrukumiem savai opozīcijai. Turklāt pats Valsts prezidents Egils Levits esot paziņojis, ka 36% no Latvijas vēlētājiem, ņemot vērā par ko viņi ir balsojuši, ir pretvalstiski orientēti un 64% ir valstiski orientēti.

“Tātad 330 tūkstošus pilsoņu, kas piedalījās vēlēšanās, viņš ir nosaucis par pretvalstiski orientētiem, citiem vārdiem par pretvalstiskiem elementiem. Tas vien pierāda, ka prezidents nav lasījis Satversmi, pilnīgi nezina Satversmes sadaļu par Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību konvenciju un ir totalitāri orientēts,” sacīja Lembergs.

Tāpat viņš uzsvēra, ka “tā kā prezidents un Kariņa valdība strādā vienā ritmā, līdz ar to arī Latvija tuvākajos četros gados nekļūst demokrātiska valsts. “

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro