Dzīvnieku patversmē “Ulubele” notiks atvērto durvju diena

Atvērto durvju dienā īpaša vērība tiks veltīta Ulubeles opīšiem un omītēm – suņiem un kaķiem, kuri jau sasnieguši 8 gadu vecumu. Šiem četrkājainajiem draugiem parasti ir visgrūtāk atrast jaunās mājas. Pieaugot viņu vecumam, aizvien lielāks ir risks, ka jāpaliek patversmē pavisam. Tieši tādēļ jau 6. gadu Ulubele realizē Senioru programmu, kuras ietvaros katram adoptētajam dzīvniekam – senioram tiek piešķirta Zelta polise –veselības aprūpe līdz mūža galam uz Ulubeles rēķina.

“Šobrīd ar gandarījumu varam pavēstīt, ka Senioru programma ir pierādījusi savu nozīmīgumu un ietekmi senioru adopcijas veicināšanā. Esam priecīgi sestdien kopā ar Ulubeles sadarbības partneri un draugu Labdarības fondu Sofi prezentēt jaunu projektu – Sofi Senioru programmu! Novēlam, lai ikviens patversmē mītošais opītis vecumdienas pavadītu mājās!” teic Ulubele vadītāja Ilze Džonsone.

Kas vienam lieks – citam prieks!Ulubeles pārstāvji atgādina, ka iestājas aukstums un tuvojas ziema, un patversmē aktīvi notiek labdarības akcija “Sasildi Ķepiņas Ulubelē”. Ulubelē vajadzību ir daudz, tāpēc priecāsimies par jebkura veida atbalstu. Gatavojoties aukstuma sezonai, ļoti gaidām talciniekus, kas palīdz sagatavot teritoriju ziemai un malku apkurei. Protams, vēsā laikā barības patēriņš palielinās, lai aktīvi sildītos arī puncīši, tāpēc Ulubelē būsim ļoti pateicīgi par kvalitatīvu sauso un konservu barību. To ir iespējams gan atvest, gan arī iegādāties uz vietas Ulubeles zoo veikaliņā.Patversmes iemītnieki priecāsies par tīriem tekstila izstrādājumiem (segām, palagiem, dvieļiem, plediem), kuri vairs nav pielietojami mājsaimniecībā, taču ideāli noderēs viņu labsajūtai.

Uzņēmēj, pievienojies! Ulubele aicina uzņēmējus aktualizēt sociālā atbildīguma tēmu gan savos kolektīvos, gan arī klientu lokā un atbalstīt patversmē mītošos 500 dzīvniekus. Palīdzēt var ne tikai ar naudas ziedojumiem, bet arī ar kopēju uzņēmuma dāvinājumu, piemēram, voljēru suņiem, ar pakalpojumu nodrošināšanu, uzņēmumos iekšēji organizētām ziedojumu akcijām, kā arī talkām un kolektīva saliedēšanās pasākumiem patversmes teritorijā.

Ulubele aicina:

* Iepazīties ar Ulubeles ķepaiņiem, samīļot un kopēju pavadībā uzcienāt ar gardumiem;

* Noskaidrot, kāda ir Ulubeles ikdiena un iziet ekskursijā pa Ulubeles teritoriju un apkārtējo mežu, izmantojot tam speciāli sagatavotas kartes;

* Iepazīties ar jaunumiem Ulubeles zoo preču veikalā, kurā var iegādāties barību, kārumus un noderīgas lietas gan Ulubeles ķepaiņiem, gan arī viesu mīluļiem. Visa veikala peļņa tiek novirzīta patversmes iemītnieku uzturēšanai.

* Aizpildīt pieteikumu Ulubeles zoo preču e-veikala lojalitātes programmai, lai viesu mīluļiem vienmēr ir pieejama kvalitatīva barība un citas preces par pievilcīgu cenu ar piegādi mājās. E-veikals būs atvērts pavisam drīz!

* Ielūkoties Ulubeles plānos, kā vēl kopā varam palīdzēt mūsu mīluļiem un tiem, kas savu saimnieku vēl tikai gaida. Ulubeles pārstāvji pastāstīs par dzīvnieku klīniku, viesnīcu, bērnu un jauniešu nodarbībām Cilvēcības skoliņā un citām Ulubeles projektiem.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro