Lembergs kritizē valdību, aicina vairāk pievērst uzmanību valsts aizsardzībai

Nesen apritēja divi gadi kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā. Notikumi Ukrainā arī Latvijas sabiedrībai radījis daudz jautājumu par to, vai mūsu valsts ir aizsargāta, vai NATO mūs aizsargās kara apstākļos un vai 5. pants reāli tiks iedarbināts? Savs viedoklis ir arī partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam, kurš neslēpj, ka, viņaprāt, šobrīd Latvija nav sagatavojusies iespējamajam karam.

“Ministrs Kučincskis 2006. gadā paziņoja, ka uzbūvēs žogu, kas aizsargās Latviju pret meža cūkām, briežiem un bukiem. Pret meža zvēriem. Kur tad ir aizsardzības sistēma, par ko paziņoja aizsardzības ministrs? Kur tad ir tas karaspēks, kas atvairīs vairāku tūkstošu militārpersonu iebrukumu? Mums tādu nav,” sacīja Lembergs.

Viņš ne reizi vien norādījis uz to, ka ir par to, lai Latvijā būtu vismodernākā pretraķešu aizsardzības sistēma, pretgaisa aizsardzības sistēma un krasta aizsardzības sistēma. “Es esmu par to, lai zemessargiem mājās būtu nepieciešamie ieroči, lai tie uzreiz var aizstāvēt Latviju. Lai armija būtu ierakumos, nevis gulētu kazarmās un gaidītu karu. Pietiek runāt, vajag darīt!”

Nesenā video uzrunā Lembergs pauda, ka viņam nav pārliecība, ka Latvija dara visu, lai aizsargātu mūs, mūsu valsts neatkarību pret iespējamu iebrukumu.

“Man ir pārliecība, ka ir ļoti daudz bravūras, tukšas muldēšanas un rezultāti, ja būs, tos sagaidīs nākamā paaudze. Mums ir tik daudz laika?” retoriski vaicāja Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro