Lembergs: Kučinska pievienošanās ZZS bija kļūda

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sastāvs uz 14. Saeimas vēlēšanām ir mainījies, jo bijušais premjers Māris Kučinskis un šī brīža Saeimas deputāti Edgars Tavars un Raimonds Bergmanis izstājušies no ZZS, lai pievienotos uzņēmēja Ulda Pīlēna iniciētajam politiskajam spēkam ”Apvienotais saraksts”. ZZS premjera amata kandidāts Aivars Lembergs gan uzskata, ka Kučinskis un Tavars 14. Saeimā netiks ievēlēti.

Piedaloties priekšvēlēšanu ciklā “Izvēlies nākotni” un runājot par iespējamajām sadarbībām un to ka pret ZZS varētu būt novilktas “sarkanās līnijas”, Lembergs norādīja, ka viņš kopš 2006. gada skaitās smagos noziegumos apsūdzēts un šīs apsūdzības piemērotas tieši pirms Saeimas vēlēšanām: “Tas gan nekādā veidā nav traucējis ne “Jaunajam laikam”, ne “Vienotībai” veidot sakarīgas valdības ar ZZS.”

Savukārt komentējot Kučinska aiziešanu no ZZS, Lembergs norādīja, ka Kučinskis “saslima ar premjera slimību, uzskatot, ka viņš ir visgudrākais, vistalantīgākais un vistālredzīgākais, bet vēlētāji domāja savādāk,” un ZZS rindās bija arī cits viedoklis.

“Es viņu ļoti asi kritizēju par ļoti daudziem MK izstrādātajiem likumiem un noteikumiem. [..] Redziet, Kučinskis nāk no Tautas partijas un pie Tautas partijas ir atgriezies, pie Pīlēna. Viņam ir cits skats un cita ideoloģija. Faktiski viņš bija tāds pieklīdenis,” Lembergs sacīja, piebilstot, ka Kučinska pievienošanās ZZS bija kļūda.

Savukārt Tavars, pēc Lemberga teiktā, vienmēr ir gribējis būt līderis. Tavars uzskatot – kamēr būs ZZS sastāvā, tikmēr viņu par deputātu neievēlēs, tāpēc meklējis citu politisko spēku.

Vienlaikus Lembergs pauda pārliecību, ka Kučinskis un Tavars jaunajā Saeimas sasaukumā netiks ievēlēti.

Savukārt runājot par savu iespēju saņemt pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, Lembergs uzsvēra: “Kāpēc, lai es nedabūtu! Uzticamāka cilvēka Latvijā nav par mani! Man ir savs viedoklis, kas daudziem nepatīk, man ir sava stāja, un pat cietums mani nevar salauzt.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro