Lembergs: Kučinskis un Tavars 14. Saeimā netiks ievēlēti

Bijušie Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji Māris Kučinskis un Edgars Tavars 14. Saeimā ievēlēti netiks, LTV raidījuma “Kas notiek Latvijā?” priekšvēlēšanu ciklā “Izvēlies nākotni” sacīja Zaļo un zemnieku savienības premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

Vērtējot to, ka bijušais premjers Māris Kučinskis un Saeimas deputāts Edgars Tavars izstājušies no ZZS, lai pievienotos uzņēmēja Ulda Pīlēna iniciētajam politiskajam spēkam ”Apvienotais saraksts”, Lembergs norādīja, ka šāda rīcība bija sagaidāma.

“Kučinskis “saslima ar premjera slimību, uzskatot, ka viņš ir visgudrākais, vistalantīgākais un vistālredzīgākais, bet vēlētāji domāja savādāk, un ZZS rindās bija arī cits viedoklis. Es viņu ļoti asi kritizēju par ļoti daudziem MK izstrādātajiem likumiem un noteikumiem. [..] Redziet, Kučinskis nāk no Tautas partijas un pie Tautas partijas ir atgriezies, pie Pīlēna. Viņam ir cits skats un cita ideoloģija. Faktiski viņš bija tāds pieklīdenis,” sacīja Lembergs, piebilstot, ka Kučinska pievienošanās ZZS bija kļūda.

Savukārt Tavars, pēc Lemberga teiktā, vienmēr ir gribējis būt līderis. Tavars uzskatot – kamēr būs ZZS sastāvā, tikmēr viņu par deputātu neievēlēs, tāpēc meklējis citu politisko spēku.

Lembergs gan pauda pārliecību, ka Kučinskis un Tavars jaunajā Saeimas sasaukumā netiks ievēlēti.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro