Lembergs: Latgalei ir jāpalīdz šodien un tūlīt

Latvijas valdībai ir jārūpējas par to, lai Latgale nebūtu pamesta novārtā, uzsvēra Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Ministru prezidenta amata kandidāts Aivars Lembergs.

“Tikko divas dienas biju Latgalē – Daugavpilī un Rēzeknē, tikos ar vēlētājiem, – bija interesanti un lietderīgi. Bez daudziem iespaidiem pievērsu uzmanību, ka braucot uz Daugavpili no Jēkabpils vairāk nekā stundu, darba laikā, man pretī brauca tikai kādas desmit mašīnas. Arī no Rēzeknes uz Jēkabpili – vairāk kā stunda brauciena, darba laikā – arī 10- 15 automašīnas. Šosejas tukšas,” savos novērojumos dalījās politiķis.

“Notikuši milzīgi ģeopolitiski notikumi, pārmaiņas, kas atdalījušas Latgali no Eiropas Savienības,” norādīja Lembergs. Pēc viņa teiktā, Latgale ir kļuvusi nevis vienkārši par Eiropas Savienības austrumu tālāko robežu, bet tā šobrīd atrodas pie dzelzs aizkara.

“Latgalei ir jāpalīdz šodien un tūlīt. Un tas nav tikai Latvijas uzdevums. Tas ir ES, Eiropas Komisijas un visu Eiropas valstu uzdevums. Latgale nevar būt pamesta pie dzelzs aizkara, tāpat kā Latvija. Arī mēs esam pie dzelzs aizkara. Mēs neesam Eiropas vidū – un par to jārūpējas Latvijas valdībai, ” uzsvēra Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro