Lembergs: Latvijai jāmācās no amerikāņiem – Latvijas tautas intereses pāri visam

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) kurss ir vienkāršs – saglabāt Latvijas valstiskumu ne tikai de jure, bet arī de facto, intervijā “Ventas Balss” sacīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

Kā zināms, Zaļo un Zemnieku savienība un partija “Latvijai un Ventspilij” novembra sākumā parakstīja sadarbības līgumu.

“Šī sadarbība starp ZZS un “Latvijai un Ventspilij” ir jau no 2002. gada, un mūsu partneri šajā laikā ir bijuši – “Jaunais laiks” – Repše, Kariņš, Nacionālā Apvienība – Dzintars, “Zaļā partija” – Edgars Tavars, Liepājas partija – Sesks un Kučinskis, kā arī daudzi citi Latvijas politiķi,” norādīja Lembergs.

Viņš uzsvēra, ka “laikā, kad Levits un Kariņš noveduši Latviju ārkārtīgi dziļā krīzē, Latvijas politiķiem jāapvieno spēki un jādara viss, lai tauta pēc iespējas mazāk justu šo krīzi un dzīves dārdzību. Apvienosimies vienoti Latvijai!”

Intervijā “Ventas Balss”, runājot par parakstīto sadarbību, Lembergs norādīja: “Mūsu partijai ir bijis sadarbības līgums ar viņiem dažādos laikos. Kas ir mainījies? Mana kā Latvijai un Ventspilij līdera pozīcija nav mainījusies. Zaļo un Zemnieku savienība ir darbojusies valdībā kopā ar Vienotību, Nacionālo apvienību, ar Zaļo partiju un Liepājas partiju no Apvienotā saraksta, arī ar Šleseru kā līderi. Ne ar vienu līdz šim valdības veidošanā nav sadarbojušies Progresīvie un Rosļikovs,” sacīja Lembergs.

Viņš norādīja, ka tagadējā Zaļo un Zemnieku savienības frakcija ir pārdzīvojusi tā saucamo labo darbu čempionu reiboni, kas beidzās ar lielu fiasko 2018. gada Saeimas vēlēšanās: “Labo darbu čempiona tur vairāk neviena nav. Ir spēcīga frakcija, ir gudri cilvēki. Ir sintēze starp iesācējiem un deputātiem ar lielu politisko pieredzi. Kurss ir vienkāršs – saglabāt Latvijas valstiskumu ne tikai de jure, bet arī de facto. Latvijas nacionāla valsts var pastāvēt tikai tik, cik ir nacionālā buržuāzija. Pēdējos četrus gadus ir bijuši izteikti centieni to likvidēt, nav bijusi vēlme nacionālo buržuāziju aizstāvēt pret citu valstu buržuju uzbrukumiem.”

“Zaļo un Zemnieku savienības uzdevums šajā sasaukumā ir rūpēties, lai Latvija neizšķīst rasolā, kuru sauc par globalizācijas burbuli. Latvijai jāmācās no amerikāņiem – Latvijas tautas intereses pāri visam,” uzsvēra Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro