Lembergs: Levitam vismaz līdz prezidenta vēlēšanām galvenais uzdevums ir saglabāt Kariņam krēslu

Premjers Krišjānis Kariņš (JV) un Valsts prezidents Egils Levits grib tikai saglabāt sev amatu – viss pārējais viņiem ir vienaldzīgs, intervijā laikrakstam “Diena” sacīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

Vērtējot valdības veidošanas sarunas, Lembergs norādīja, ka “Kariņa vienīgais mērķis vadot valdību, ir saglabāt sev valdības krēslu. Levitam vismaz līdz prezidenta vēlēšanām galvenais uzdevums ir saglabāt Kariņam krēslu, kas nodrošina Levita pārvēlēšanu uz otru termiņu. Pēc tam jau Levita uzdevums ir aiz pateicības saglabāt Kariņam krēslu. Un tā viņi roku rokā airēs vēl vismaz četrus gadus.”

Pēc viņa teiktā, “tā kā Levitam ir vienaldzīga krīze, dzīves dārdzība, līdz ar to viņi kā pāris – Kariņš grib saglabāt amatu, Levits grib saglabāt amatu. Un viss pārējais viņiem ir dziļi vienaldzīgs.”

“Galvenais mans secinājums: pie tik nedemokrātiskām vēlēšanām manis iepriekš minēto iemeslu dēļ, ZZS iegūtās 16 vietas Saeimā un otrā vieta ir kopumā izcils rezultāts,” uzsvēra Lembergs, norādot, ka svarīgi esot atcerēties to, ka Kariņš deva uzdevumu valsts televīzijai un arī TV3 kanālam neaicināt viņu uz debatēm, ko viņi arī paklausīgi izpildīja, līdz ar to valdības kanālos bija tikai negatīva informācija par viņu un ZZS.

“Jūs jau zināt, ka apmēram viens miljonos eiro bija izdalīti privātajiem medijiem, lai viņi dziedātu valdības dziesmu. Tas pats TV3 šogad ir saņēmis 123 tūkstošus. tāpēc viņi arī tik paklausīgi rīkojās. […] Bet tā kā prezidents un Kariņa valdība strādā vienā ritmā, līdz ar to arī Latvija tuvākajos četros gados nekļūst demokrātiska valsts,” sacīja Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro