Lembergs: Levits uzskatāmi demonstrē, ka kalpo valdošajai koalīcijai nevis tautai

Valsts prezidents Egils Levits kalpo valdošajai koalīcijai un to pat vairs neslēpj, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot ziņu, ka parlamentāriete Linda Liepiņa izlēmusi nolikt 13. Saeimas deputāta mandātu, tostarp norādot, ka Latvijas Republikā prezidents kalpo pie varas esošajiem, nevis Latvijas tautai, Lembergs norādīja, ka viņa ļoti precīzi pateica to, ko viņš pats vairākkārt jau ir norādījis, proti, ka Levits kalpo valdošajai koalīcijai.

“Levits kalpo valdošajai koalīcijai, valdošajām partijām un valdībai, bet ne tautai. To viņš arī nekautrējoties demonstrē,” sacīja Lembergs.

Pēc viņa sacītā, Levita divpusējo attieksmi visvairāk izjūt Saeimas deputāti: “To var redzēt gan pēc attieksmes, gan pēc tā, cik viņš ir konsultējies ar pozīciju un cik ar opozīciju, cik bieži tiekas ar pozīciju, bet cik bieži ar opozīciju.”

“Un tie parādes braucieni pa Latviju, lai paglaudītu kādam lauku puikam galvu, to mēs visu esam jau redzējuši gan pie Ādolfa, gan pie Josifta,” ironiski piebilda Lembergs.

Komentāri