Lembergs: Mana lieta un attieksme pret mani daudziem liek izdarīt secinājumus par šo valsti

Rīgas apgabaltiesas spriedums par apcietināšanu ir nelikumīgs, vēstulē sievai Kristīnei raksta politiķis Aivars Lembergs.

“Turpat gads kopš par politisko pasūtījumu – kukuli, man atņemta brīvība. Bet mēs šo totālo netaisnību, mēs tiešām vienotā mīlestībā, esam pieveikuši, kur Tev mīļotā vislielākie nopelni un tāpēc tencinājumi. Šo nelietību izturēt būtu daudz grūtāk, ja ne milzīgais līdzcilvēku atbalsts. Tā, vārda dienā saņēmu tik daudz, tik krāšņus un tik saturīgus apsveikumus, ka ne aptvert, ne atbildēt,” vēstulē rakstīja politiķis.

Viņš norādīja, ka savu iespēju robežās turpina strādāt gan kā Ventspils pilsētas domes deputāts, gan gatavoties apelācijas tiesai.

Lembergs norādīja jau iepriekš pausto, ka pirmās instances tiesas spriedums ir absolūti nelikumīgs, jo satur tikai abstraktus apgalvojumus: “Neviens motīvs nav pamatots, kā to prasa likums un Latvijas Augstākās tiesas un Eiropas cilvēktiesību tiesu spriedumi, ar pierādījumiem, t.i., ziņām par faktiem.”

Viņš norādīja: “Nepietiek – “izvairīsies no tiesas sprieduma”. Kādi fakti to pierāda? Tādu nav ne spriedumā, ne reālā dabā. Tiesa nesaka, ka es bēgšu. Nē! Bet kā tad var izvairīties? Ieņemšot domes priekšsēdētāja amatu, to pildīšot. Bet vai tad atrašanās šajā amatā nodrošina imunitāti pret apcietināšanu? Nē! Divas reizes apcietināts. Fufelis. Ja nebēg, tad izvairīsies no sprieduma izpildes var tikai nomirstot. Bet varbūtība nomirt cietumā ir daudz, daudz lielāka, jo ne ārstniecības, ne pacientu tiesību likumi nedarbojas. Pat zinot, kāda kaite, kā jāārstē, to apzināti nedara. Tiesiskums. Cilvēki to zina, saprot un izdara secinājumus par valsti.”

Lembergs norādīja, ka sniegs prasības tiesā par kaitējuma kompensāciju par Covid-19 (nevakcinēšana), mugurkaula un brukas neārstēšanu. Arī par nelikumīgu brīvības atņemšanu, jo spriedums – nepamatots, tātad nelikumīgs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro