Lembergs: Mērķtiecīgi tika darīts viss, lai es vēlēšanās piedalītos no cietuma

Ventspils mērs Aivars Lembergs pārliecināts, ka darīts viss, lai viņš nevarētu piedalīties pirmsvēlēšanu procesā.

Kā zināms, sestdien, 5. jūnijā, notikušajās pašvaldību vēlēšanās “Latvijai un Ventspilij” ieguvusi 54,32% vēlētāju atbalstu, tādējādi nodrošinot tai vairākumu Ventspils pilsētas domē.

“Ne Latvijas valdības pasūtītās ASV valdības sankcijas, ne politiķa Aivara Lemberga iespundēšana cietumā, ne valdībai piederošo valsts radio un valsts televīzijas nomelnojošās kampaņas nav spējuši jūs, mīļie ventiņi apkrāpt. Jūs savu izvēli esat izdarījuši pēc sirdsapziņas. Sirsnīgs Jums tencinājums. Tagad pie darba – solījumi jāpilda,” norādījis Lembergs.

Arī politiķa sieva, deputātu kandidē Kristīne Lemberga intervijā Riga TV24 atklāj, ka vīrs esot viņai atsūtījis savas pārdomas par priekšvēlēšanu laiku.

“Tas, ko viņš vēlējās pateikt, ir, ka diez vai kāds strīdēsies, ka piedalīties pirmsvēlēšanu procesā no cietuma nav izcilas demokrātijas sasniegums. Lai viņš nevarētu piedalīties vēlēšanās, notikumi tika mērķtiecīgi virzīti tā, lai viņu iespundētu cietumā jau februārī. Tāpēc jau vasarā tika izmainīti daudzi likumi, kā rezultātā aizstāvjiem tika būtiski ierobežots laiks aizstāvības runai. Arī viņam pašam piecas reizes samazināja pēdējā vārda teikšanas iespējas,” vēstīja Lemberga.

Lembergs cer, ka vairumu vēlētāju neapmānīs, neapvārdos un “Latvijai un Ventspilij” ar padarītajiem darbiem būs pārliecinājusi vēlētāju vairākumu.

Raksturojot opozīcijas kandidātus vēlēšanām, Lemberga uzsvēra, ka “Latvijai un Ventspilij” pārliecināja ar darbu: “Mēs nekad neesam solījuši to, ko mēs nevaram izdarīt. Vairāk jāsaka, ka mēs solām mazāk un izdarām vairāk. [..] Visi tie paši, kas ir iepriekš kandidējuši, arī ir pārsvarā visu sarakstu līderi. Un jauni spēki nebija novērojami daudz.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro