Lembergs: Neviens nepasaka, kādas ir tās manas intereses un kāpēc tās ir kaitīgas

Es domāju, ka Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) nevajadzēja iet valdībā, bet ZZS nolēma citādāk, intervijā “Neatkarīgajai” sacīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

Komentējot bažas par viņa ietekmi valdībā, Lembergs norādīja: “Kad medijos runā par kaut kādām manām interesēm, neviens jau nepasaka, kādas ir tās manas intereses un kāpēc tās ir kaitīgas, ja tādas vispār ir. Notiek šausmināšanās par Lemberga ietekmi. Jā, man ir intereses! Man arī pienāk elektrības rēķins dzīvoklim, jo man arī ir dzīvoklis Ventspilī, un rēķins pieauga 4,5 reizes. Es esmu ieinteresēts, lai tā nebūtu. Vai tad šajās interesēs es esmu viens pats? Tas attiecas uz visiem dzīvokļiem un saimniecībām, kurās saņem šos lielos rēķinus! Mana interese saņemt mazāku elektrības rēķinu – vai tas ir pretrunā ar sabiedrības interesēm? Baidās ne jau no manām interesēm. Baidās no kā cita.”

Vienlaikus viņš norādīja, ja valdībā balsu ziņā absolūtā kontrolpakete ir “Jaunajai vienotībai”. “Tā jebkurus lēmumus valdībā var pieņemt, nerēķinoties ne ar “Progresīvajiem”, ne ar ZZS. Jau šobrīd tas ir absolūti izlemts. Saliekot plusus un mīnusus, kāpēc vajag iet un kāpēc nevajag iet valdībā, man iznāca, ka mīnusu ir daudz vairāk, un tas nozīmē, ka nevajag iet valdībā. ZZS nolēma citādi. Deputāti jau lemj. Taču ir doti solījumi vēlētājiem, un vēlētāji vērtēs. Nedrīkst vēlētājiem melot! Ja ko sola, tad to vajag izpildīt! Redzēsim, kā ZZS pildīs solījumus,” sacīja Lembergs.

Vaicāts par to, kāds varētu būt pirmais klupšanas akmens šai valdībai un kādos jautājumos, Lembergs atzina, ka nebūs vienkārši ar viendzimuma laulību jautājumu. “Es nedomāju, ka viendzimuma pāri, divi vīrieši, var adoptēt bērnu un ka tā ir pilnvērtīga ģimene. Nedomāju, ka šajā jautājumā būs vienbalsīgs atbalsts,” piebilda politiķis.

Viņš norādīja, ka ZZS ir cilvēki, kuriem ir savi principi un kuri nepiekritīs tādam viedoklim. “Es tā domāju. Man vienalga, kāda kuram orientācija. Bet jautājums ir, ja adoptē bērnu, tad jābūt ir pilnvērtīgai ģimenei, jo galvenā cilvēka sūtība ir atražot sevi. Ja cilvēki vēlas juridiski sakārtot savas attiecības – tik tālu viss ir atbalstāmi. Taču bērni ir jāaudzina pilnvērtīgā ģimenē,” uzskata Lembergs.

Tāpat, viņaprāt, būs smagas diskusijas par valsts uzņēmumu kotēšanu biržā. “Ja tie ir jauni uzņēmumi, neredzu nekādas problēmas. Ja būs vēlme privatizēt “Latvenergo”, “Latvijas valsts mežus”, tad nedomāju, ka ZZS tam piekritīs. Vēlētājs to nesapratīs un neatbalstīs. Es arī neatbalstu. Tāda runa līdz šim nav bijusi. Tas būtu priekšvēlēšanu solījumu pārkāpums,” piebilda Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro