Lembergs: No sirds esmu kalpojis ventiņiem un Ventspilij

Politiķis Aivars Lembergs, kurš arī šajās pašvaldību vēlēšanās kandidē uz Ventspils mēra amatu, atzīst, ka, neskatoties uz gaidāmajiem rezultātiem, var teikt, ka no visas sirds ir kalpojis ventspilniekiem un Ventspilij.

Kā zināms, Rīgas apgabaltiesa spriedumu tā dēvētajā Aivara Lemberga krimināllietā paziņoja 22. februārī. Lai arī Kriminālprocesa likums nosaka, ka tiesai jāņem vērā nesamērīgais tiesvedības un pirmstiesas izmeklēšanas ilgums, kas nozīmē, ka samērīgi būtu izraudzīties sodu nesaistītu ar brīvības atņemšanu, Lembergs pēc sprieduma nolasīšanas tika apcietināts. Vēl vairāk – tiesa nav pamatojusi politiķa apcietināšanu.

Neraugoties uz to, ka Lembergs jau trīs mēnešus atrodas apcietinājumā, arī šajās pašvaldību vēlēšanās Lembergs ir partijas “Latvijai un Ventspilij” saraksta pirmais numurs un Ventspils pilsētas mēra amata kandidāts.

“Šoreiz Ventspilī pašvaldību vēlēšanas notiek īpaši “demokrātiskos”, “tiesiskos” apstākļos. Deputāta kandidāts, domes priekšsēdētāja amata kandidāts bez notiesājoša sprieduma par 25. – 28. gadus senām “kukuļošanām” iespundēts cietumā,” uzsvēra Lembergs.

Viņš ironizēja, ka viņam ir radīta lieliska iespēja aktīvi “piedalīties” priekšvēlēšanu procesā: “Uz masveida nozākāšanu varēju brīvi atbildēt, piedaloties politiskajās diskusijās ar apmelotajiem.”

“Lai ko kurš arī nerunātu, kādi nebūtu rezultāti, no sirds esmu kalpojis ventiņiem un Ventspilij. Esam brīvi un labestīgi,” novēl Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro