Lembergs: Partija “Latvijai un Ventspilij” droši skatās nākotnē

Politiķis Aivars Lembergs pēc iznākšanas no cietuma turpinās vadīt politisko partiju “Latvijai un Ventspilij”.

“Mana sirds un dvēsele pieder pilsētai, kurai esmu veltījis 32 savas dzīves gadus. Pilsēta un pilsētnieki man nekad nekļūs vienaldzīgi. Arī atrodoties apcietinājumā, par Ventspili un par savu darbu dzirdēju daudz ļoti labu atsauksmju. Pozitīvās atsauksmes un tie labie vārdi, uzmundrinājuma vēstules, ko saņēmumu cietumā – tas nav atsverams ne ar ko,” runājot par nākamajām pašvaldību un Saeimas vēlēšanas, intervijā “Neatkarīgajā” sacīja Lembergs.

“Runājot par partiju “Latvijai un Ventspilij” – partijai līdz šā gada oktobrim ir spēkā sadarbības līgums ar ZZS. Ar ko partija lems turpmāk sadarboties, tad jau redzēs. Man nav nekādu ziņu, ka kolēģi gribētu kaut ko šajā sadarbībā pārskatīt,” piebilda Lembergs.

Vaicāts, vai viņš nesaredz savas karjeras turpinājumu arī lielajā politikā, Lembergs uzsvēra, ka šobrīd viņa prioritāte ir veselība.

“Turklāt es negribu pieļaut, ka prokurori, kā tas notika tiesvedības pirmajā instancē, novilcina krimināllietas izskatīšanu ar nevajadzīgiem simtiem sējumu, ar visādiem nevajadzīgiem materiāliem un lieciniekiem krimināllietā. Mēs ar advokātiem rūpīgi strādājam, lai apelācijas instancē lūgtu nopratināt pēc iespējas mazāku skaitu liecinieku. Vēlētos panākt, lai apelācijas instances tiesa beigtos jau šogad. Tie ir manas darbības tuvākie mērķi,” skaidroja politiķis.

Savukārt vaicāts, kurš būs apvienības ZZS un “Ventspilij un Latvijai” premjera kandidāts, Lembergs norādīja, ka “ja premjera kandidātam nebūs “vilkmes”, tad ZZS Saeimā iegūs 9 līdz 11 vietas – tas ir stabilais ZZS elektorāts. Savukārt, ja kandidātam ir “vilkme”, tad būs 20 vietas, 21 vieta. Arī svārstīgo vēlētāju var “paņemt”, bet tikai ar spēcīgu premjera amata kandidātu. Iepriekšējās vēlēšanās, kā jūs jau redzējāt, apvienība ieguva tikai 11 vietas. Svārstīgie netika piesaistīti, tos “paņēma” citas partijas.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro