Lembergs: Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotāju atbalstu nopirkt nav iespējams

Nevienas pašvaldību vēlēšanas nav iespējams nopirkt – savu vārdu saka vēlētāji, Dž. Dž. Džilindžera vadītajā “YouTube” raidījumā “Dž. Spot” sacīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

Lembergs uzsvēra, ka demokrātiskās vēlēšanās vērtējumu dod vēlētājs: “Jūs taču nevarēsiet apgalvot, ka es no Rīgas Centrālcietuma vieninieka kameras nomenedžēju, ka es saņēmu visvairāk balsis tikko notikušās pašvaldību vēlēšanās un manis vadītā partija saņēma 54,3%, kas ir sestais labākais rezultāts no 42 pašvaldībām?”

Vienlaikus viņš atzina, ka, protams, rezultāti varētu būt vēl labāki, taču pie apstākļiem, kad partijas līderis atrodas cietumā, tas esot cienījams rezultāts: “Jūs nevarat to ne nopirkt, ne iestāstīt,” sacīja Lembergs.

Viņš norādīja, ka strādā pie tā, lai pilsētā vienmēr būtu pozitīvas pārmaiņas. “Tu vari pateikt vienīgais – vērtējiet, jo cilvēki visu redz, visu saprot un ar to ir jārēķinās. [..] Te jautājums ir par atgriezenisko saikni. Ventspilī mēs radījām veselu sistēmu, lai dabūtu patiesu atgriezenisko saikni,” sacīja politiķis.

Kā zināms, “Latvijai un Ventspilij”, nepadodoties politiskajam spiedienam, lēma, ka arī pērn, jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Aivars Lembergs būs “Latvijai un Ventspilij” saraksta 1. numurs un pilsētas mēra kandidāts.

Lembergs vēlēšanās bija vēlētāju visvairāk atbalstītais kandidāts, jo saņēma vislielāko balsu skaitu no visiem 88 deputātu kandidātiem Ventspils pilsētā – 6 536 ventspilnieku balsis, t.sk. 2 526 plusus.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro