Lembergs: Pierādījumu joprojām nav, taču ASV sankcijas turpinās

Lai arī kopš ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankcijām ir jau pagājis vairāk nekā gads, tā laika pret mani nav izvirzīta neviena apsūdzība par OFAC pārmetumiem – nav neviena pierādījuma un fakta, iziet no Ventspils mēra Aivara Lemberga sacītā žurnālistiem.

“Pirms 15 mēnešiem, pildot Kariņa-Bordāna valdības pasūtījumu, ASV valdība pret Latvijas valsti un pret opozicionāru valdībai Lembergu ieviesa ASV nacionālās sankcijas. Latvijas valdība rīkojoties, kā ASV pakļauta teritorija Latvijā ieviesa ASV nacionālās sankcijas. Vai kāds par to brīnās? Nē… Bet mani apsūdzēja, neminot nevienu faktu, pierādījumu īpašuma ekspropriācijā, nelikumīgās uzvarās valdības iepirkumos pārdodot dabas resursus, politiķu korumpēšanā, tiesībsargājošo iestāžu amatpersonu korumpēšanā utt.,” norāda Lembergs.

Lai arī viņš vairākkārt ir lūdzis Kariņa-Bordāna valdību, ASV valdību, kā to prasa demokrātiskas valsts iekārta, iepazīstināt viņu ar pierādījumiem, tā arī šis lūgums nav izpildīts: “Atbilde – pierādījumi, fakti – neeksistē. Esmu lūdzis KNAB izmeklēt. Atbilde – nav faktu. Sankcijas turpinās. Kāpēc? Lembergs ir asā opozīcijā bankrotējošai Kariņa-Bordāna valdībai.”

“Tuvojas vēlēšanas. Opozīciju cietumā! Kāda demokrātija, kāds tiesiskums! Kaimiņiem Krievijā un Baltkrievijā ir ko mācīties,” piebilst Lembergs.

Kā zināms, Lembergs preses konferencēs neskaitāmas reizes ir sīki analizējis visus, viņaprāt, nepatiesos faktus, kas minēti ASV sankciju piemērošanas materiālos, un publiskojis to arī savā mājaslapā, lai katrs, kas vēlas, ar tiem varētu iepazīties.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro