Lembergs: Šīs valdības resurss ir beidzies

Ja mīdās uz vietas valdība, tā ir pusbēda, bet mīdās uz vietas Latvijas valsts un tautas attīstība, intervijā Ventas Balss sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Pats premjers Krišjānis Kariņš ir skaidri paudis, ka pašreizējā valdība tās tagadējā sastāvā (“Apvienotais saraksts”, Nacionālā apvienība, Jaunā Vienotība) strādā neefektīvi un mīdās uz vietas, kā rezultātā mīdās uz vietas arī tautas attīstība. Līdz ar to būtu loģiski, ka šai valdībai būtu laiks pārstāt strādāt,” sacīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, nav šaubu, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) šajā ziņā atbalstīs Kariņu, jo “tagadējais valdības sastāvs tagadējā koalīcijā ir rīcībnespējīgs.”

Savukārt vaicāts par pret viņu izvērsto kampaņu, Lembergs pauda: “Aiz tā ir lielas intereses. Šobrīd “Tautas partijai” (“Apvienotajam sarakstam”) ir 25 vietas Saeimā, bet koalīcijā ir 15. Ja tagad realizējas Kariņa ideja, ka paplašina koalīciju, piemēram ar ZZS, tad jebkurā jautājumā “Apvienoto sarakstu” var aizstāt. Līdz ar to tā vara Pīlēnam, Kučinskim, Andrim Šķēlēm izslīd no rokām.”

Gan “Apvienotais saraksts”, gan Nacionālā apvienība esot ieinteresēti saglabāt esošo koalīciju.

“Es esmu viņiem kā sarkanā lupata. Ar to tiek demonizēts Lembergs. Bet jautājums – kādi ir riski? Neviens nenorāda par ko ir runa. Es pateikšu, kur ir riski – tad, kad Kučinskis bija premjers, es viņu ļoti asi kritizēju par nodokļu reformu, veselības reformu, izglītības reformu. [..] Es esmu neērts, es uzstādu neērtus jautājumus,” sacīja Lembergs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro