Lembergs: Šobrīd valdības dienaskārtību 90% nosaka “Jaunā Vienotība”

Šobrīd koalīcijā dienaskārtību lielākoties nosaka “Jaunā Vienotība”, intervijā “Ventas Balss” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot valdības darbu, Lembergs uzsvēra, ka pēc būtības šobrīd dienaskārtību nosaka “Jaunā Vienotība” par 90%, “Progresīvie” pa 10%, bet Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pagaidām vispār procesā nav iesaistījusies.

“Ja tu neesi iesaistījies politikas veidošanā, tad kāda jēga tur būt? Tu esi tikai tāda balsošanas mašīna,” ass savos izteikumos bija Lembergs, vienlaikus norādot, ka ZZS apzinās, ka šāda situācija nav pareiza un jācer, ka partija sasparosies.

“Protams, ministri dara savu darbu un īsā laikā tur daudz nevar izdarīt, bet svarīgi ir pieņemtie lēmumi un lēmumu izpilde,” vērtēja politiķis.

Viņš uzsvēra, ka darbs opozīcijā un darbs pozīcijā ir absolūti dažādas lietas.

“Darbs pozīcijā prasa ārkārtīgi lielu dinamismu, prasa ļoti lielus intelektuālos cilvēkresursus un pie tam ļoti daudzās sfērās. Ja jūs esat pozīcijā, tad jums jābūt pamatotam viedoklim par jebkuru likumu, par jebkuriem Ministru kabineta noteikumiem. Lai būtu tā pozīcija, jums jābūt ekspertiem, kuri politiskā redzējumā ir līdzīgi domājuši, ir jānoformulē pozīcija, lēmums jāpieņem ZZS valdei, daudzos jautājumos frakcijai un tam ir ļoti īss laiks. Ja to neprot vai nespēj efektīvi organizēt, tad arī ne tikai nevar piedalīties lēmumu sagatavošanā un pieņemšanā, tad nav iespējams veidot dienaskārtību,” sacīja politiķis.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro