Lembergs: Tiesas Latvijā ir ļoti atšķirīgas – par to liecina arī manas lietas izskatīšana

Es neesmu vainīgs, tāpēc mana sirdsapziņa ir tīra, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs, norādot, ka pašlaik apelācijas instances tiesā viss notiek korekti.

Vaicāts, vai viņu vēlreiz varētu ielikt cietumā, Lembergs atbildēja: “Bordāns pie varas vairāk nav. Lībiņa-Egnere šajā ziņā, man šķiet, ka nav orientēta uz tiesas tiešu ietekmēšanu. Vēl, protams, ir arī citi instrumenti.”

Viņš gan atzina, ka tiesas Latvijā ir ļoti atšķirīgas: “Likumi visiem ir vienādi, bet pieejas dažādas.”

Lembergs pauda, ka šobrīd apelācijas tiesa korekti iztiesā lietu, atbilstoši Kriminālprocesa likumam, ne tā kā iepriekšējais tiesas sastāvs, kas, pēc politiķa teiktā, skatīja lietu pēc speciāli Lembergam izdota Kriminālprocesa likuma. “Ar ko tas viss beigsies, neņemos spriest, bet es neesmu vainīgs un mana sirdsapziņa ir tīra,” piebilda Lembergs.

Tāpat raidījumā viņš norādīja uz to, ka kaut gan viņu ielika cietumā un pašvaldības vēlēšanās viņš piedalīties nevarēja, viņš tik un tā uzvarēja vēlēšanās: “Tad kā mani var nelikt cietumā? [..] Viņi gan cerēja, ka cietumā es salūzīšu. Bet cilvēki ir gudri – viņi jūt, ka nav taisnīgi. Cilvēku vairākums to jūt un to novērtē, un tas ir pats jaukākais. Man ļoti bieži nāk cilvēki klāt uz ielas un uzmundrina – tas ir vairāk nekā simts ordeņi.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro