Lembergs: Ukraina ir jāuzņem NATO

Ukrainas ārlietu ministrs Dmitro Kuleba paziņojis, ka NATO trūkst politiskās gribas, lai Ukrainu ātri uzņemtu aliansē. Tam piekrīt arī Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

“Kāpēc NATO trūkst politiskās gribas uzņemt Ukrainu NATO? Atbilde zināma – tāpēc, ka Putins neatļauj. Kāpēc NATO tā klausa Putinam? Pietrūkst gribas, drosmes un uzņēmības,” komentēja Lembergs.

Viņš uzsvēra, ka “Ukraina ir jāuzņem NATO.”

Kā zināms, jau iepriekš Lembergs pauda neizpratni par to, kāpēc jau 2014. gadā, kad Ukraina izteica vēlmi pievienoties NATO, tas netika izdarīts: “Kāpēc Latvija to neierosināja? Ja Ukraina būtu tur uzņemta, tad, domāju, ka kara nebūtu.”

Vienlaikus viņam pārsteigumu raisīja arī novēlotā Rietumu palīdzība Ukrainai: “Tas, ka šobrīd, tikai pēc gada, sāk runāt par nopietnu militāru palīdzību Ukrainai, tas mani ļoti izbrīna. Kāpēc tam bija vajadzīgs gads un kāpēc par to nopietni runā tikai tagad? Tā palīdzība kas bija ar tankiem, tie bija padomju laika tanki. Tagad sola piegādāt modernākus – kaut kā tie vārdi neiet kopā ar darbiem.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro