Lembergs uzsver nepieciešamību atjaunot mediju neatkarību

Viens no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) 14. Saeimas vēlēšanās nospraustajiem mērķiem ir atjaunot mediju neatkarību. To priekšvēlēšanu debatēs apliecināja arī ZZS premjera amata kandidāts Aivars Lembergs, kurš ne reizi vien norādījis uz to, ka tā saucamie sabiedriskie mediji patiesībā apkalpo valdību.

Piedaloties politisko partiju debatēs par diasporai aktuālām tēmām, Lembergs pauda, ka viens no galvenajiem uzdevumiem būtu atjaunot mediju neatkarību.

“Šobrīd mēs redzam, ka Latvijas valstij piederošā televīzija un radio, ja skatās pēc satura, strādā valdošās koalīcijas interesēs,” uzsvēra Lembergs.

Par to liecinot tas, ka sabiedriski politiskos raidījumos piecas reizes vairāk esot atspoguļots pozīcijas viedoklis.

“Tā darīt nedrīkst. Tiem, kas organizē šādu šādu politiku, jāsaka, ka tas vienkārši neatbilst demokrātiskas valsts principiem, jo nevar no budžeta finansēt un piecas reizes vairāk iespēju izteikties saņemt tie, kas ir pozīcijā, nevis opozīcijā,” sacīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, gan pozīcijai, gan opozīcijai ir jānodrošina vienlīdzīgas iespējas izteikties.

Jau iepriekš Lembergs ne reizi vien runājis par šo problēmu, norādot, ka tas esot iemesls arī tam, kāpēc ne valsts radio, ne valsts televīzijā, kā arī daudzos privātajos medijos nav iespējams ieraudzīt viņa viedoklis: “Tāpēc, ka Lembergs ir bīstams valdošajai koalīcijai!”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro