Kariņa bēgšana no Lemberga sāk kļūt smieklīga

Šonedēļ partiju apvienības “Jaunā vienotība” valde pavēstīja, ka ir lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidātu Aivaru Lembergu, atsaucoties uz to, ka Lembergs ir ASV sankcionēta persona. Nesen kļuva zināms, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) nepiedalīsies arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajās premjera amata kandidātu priekšvēlēšanu debatēs. Tas gan licis domāt, ka varbūt patiesībā jau Kariņam nemaz nav ko pateikt un vēl vairāk – pa spēkam uzvarēt debatēs Lembergu, kuram, kā zināms, pēc vārda kabatā nav jāmeklē.

Tuvojoties nākamās valdības vēlēšanām 9., 16. un 23. septembrī LTRK un LDDK organizēs premjera amata kandidātu debates, kurās dalībniekiem tiks uzdoti jautājumi un uzklausīti viedokļi par dažādām tautsaimniecībai un ekonomikai nozīmīgām lietām, ar mērķi noskaidrot, kāda potenciālajam jaunās valdības vadītājam ir vīzija un plāns Latvijas biznesa vides uzlabošanai, eksporta veicināšanai un iedzīvotāju labklājības vairošanai. Lai arī šī ir nozīmīga tēma, par kuru esošās valdības vadītājam vajadzētu būt viedoklim, Kariņš paziņojis, ka debatēs nepiedalīsies. Ņemot vērā “Jaunās Vienotības” pavēstīto, iemesls tam it kā esot Lembergs, bet varbūt patiesībā Kariņam nav kā paskaidrot Covid-19 pandēmijas laikā pieņemtos lēmumus pret uzņēmējiem, kā rezultātā vairāki bijuši spiesti slēgt savus uzņēmumus pavisam?

Par to savs viedoklis ir arī pašam “vaininiekam” Lembergam, kurš norāda, ka “Jaunā Vienotība” labi saprot, ka Kariņa valdītā valdība ir bijusi tikai un vienīgi virzīta, lai saglabātu Kariņam premjera krēslu, nevis, lai rūpētos par Latviju un mūsu tautu.

ZZS premjerministra amata kandidāts aicina “Jauno Vienotību” nemelot vēlētājiem, bet skaidri pateikt, ka Kariņš ir nobijies no atklātas diskusijas, saprotot, ka Lembergs pierādīs un norādīs uz valdības ārkārtīgi neefektīvo un Latvijas interesēm neatbilstošo politiku: “Bailes no atklātas politiskais diskusijas ir galvenais motīvs, kāpēc Kariņš nevēlas diskutēt ar Aivaru Lembergu un tāpēc ignorē vispāratzītās cilvēktiesības, atklāti melo un sagroza faktus jeb feiko uz pilnu klapi”.

Vai tiešām Kariņš uzskata, ka viņam nav sabiedrībai jāatskaitās par iepriekš paveikto? Vai varbūt viņam nemaz nav ko pateikt par nopietniem ekonomiskās un politiskās dzīves jautājumiem? Vai varbūt īstais iemesls ir tāds, ka viņš ir tik ļoti nobijies no Lemberga un to, ka blakus analītiskajām un vienmēr trāpīgajam ZZS premjera amata kandidātam izskatīties tik nekompetents un glups, ka labāk kā strausam paslēpt galvu smiltīs?

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro