LGK biedri varēs apmeklēt par brīvu ne tikai grāmatvedības un nodokļu seminārus

Grāmatvežu plašu interesi izraisījis Latvijas Grāmatvedības klubs (LGK), ko izveidojis Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) kopā ar Neilandes nodokļu konsultācijām – tas sniedz iespēju grāmatvežiem uzlabot savas zināšanas, celt savu kompetences līmeni un augt profesionāli. Tāpat LGK sniedz iespēju pirmajiem 100 laimīgiem grāmatvežiem pieteikties klubam ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai.

Kā norāda nodokļu konsultante Jadviga Neilande, LGK palīdzēs grāmatvežiem vienmēr būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un saņemt ievērojamas izaugsmes iespējas. Ar Latvijas Grāmatvedības kluba palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām.

Turklāt, kā uzsver J. Neilande, LGK biedriem būs iespēja par brīvu piedalīties ne tikai Nodokļu likumdošanas izglītības centra (NLIC) grāmatvedības un nodokļu tiešsaistes semināros, bet iespēju robežās tiks nodrošināta bezmaksas dalība arī citu jomu semināros, kas grāmatvežiem varētu būt noderīgi un interesanti.

“Nodokļu likumdošanas izglītības centram ir izveidojusies lieliska sadarbība arī ar citiem mācību centriem, kas nozīmē, ka iespēju robežās LGK biedriem būs iespēja par brīvu apmeklēt arī citu mācību centru seminārus, ja to saturs grāmatvežiem būs noderīgs. Tā, piemēram, jau tagad LGK biedri par brīvu var pieteikties dalībai Lietvedības mācību centra tiešsaistes seminārā “Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) no 2023. gada 1. janvāra” un citos Lietvedības mācību centra semināros. Par dažādām iespējām ņemt dalību ne tikai NLIC, bet arī citu mācību centru apmācībās LGK biedri tiks regulāri informēti,” atzīst J. Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro