Luminor banka piešķir 250 tūkstošus eiro uzņēmumam SIA Rock Distribution

Luminor banka piešķīrusi 250 tūkstošu eiro finansējumu mūzikas instrumentu un profesionālās skaņu, gaismu un skatuves tehnikas izplatītājam Latvijā un ārvalstīs – SIA Rock Distribution. Finansējumu plānots izmantot tālākai uzņēmējdarbības attīstībai un darbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Ar Luminor bankas piešķirto finansējumu SIA Rock Distribution iecerējis turpināt pandēmijas laikā uzsākto biznesa attīstību. Pērn uzņēmums palielinājis savu apgrozījumu par 22 %, sekmīgi pārorientējot savu darbību, kā arī sniedzot jaunus pakalpojumus – profesionālās skaņu tehnikas un mūzikas instrumentu tirdzniecību mazumtirdzniecības veikalu ķēdēm Latvijā, piemēram, 220.lv un RD Electronics.

“Neskatoties uz izaicinājumiem, tirdzniecības un pulcēšanās ierobežojumiem pandēmijas laikā, kas vistiešāk skāra arī daļu no SIA Rock Distribution klientiem, uzņēmums ir izcils piemērs, kā, pielāgojoties apstākļiem, iespējams audzēt savu apgrozījumu un turpināt uzņēmējdarbības pilnveidi arī sarežģītos apstākļos. Esam gandarīti atbalstīt vienu no nozares līderiem tā tālākajā attīstībā un mudinām arī citus uzņēmumus sekot līdzi labajiem piemēriem,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

SIA Rock Distribution ir atzīts par augsta līmeņa skaņu sistēmu ieviesēju dažādās mākslas norises vietās, kā arī veidojis risinājumus korporatīvajiem klientiem un viesmīlības un izklaides nozares pārstāvjiem. Šogad SIA Rock Distribution veiks vairāku apjomīgu projektu realizāciju, piemēram, tehnikas piegādi un uzstādīšanu Rīgas Stradiņa universitātei, Sējas novada kultūras namam, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolai un Jaunajam Rīgas teātrim. Vienlaikus SIA Rock Distribution ir daudzu profesionālo skaņas tehnikas zīmolu oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un pēdējo gadu laikā izvērsis savu uzņēmējdarbību arī ārpus Baltijas robežām – Polijā un Skandināvijas valstīs.

“Mēs, SIA Rock Distribution, augstu vērtējam mūsu klientus un sadarbības partnerus, pielāgojot piedāvājumu katra individuālajām vajadzībām. Ar Luminor piešķirto finansējumu varēsim turpināt veiksmīgi uzsākto attīstības kursu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, lai nodrošinātu ne tikai izdevīgākās pakalpojumu izmaksas, bet arī inovatīvas un kvalitatīvas produkcijas un risinājumu tūlītēju pieejamību,” norāda Edijs Rudzis, Rock Distribution valdes priekšsēdētājs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro