Luvras muzeja ikoniskākie mākslas darbi tagad pieejami digitāli

Pēdējās desmitgadēs māksla un tehnoloģijas krustojas līdz šim neiedomājamā ātrumā – tehnoloģijas tiek izmantotas abējādi – gan, lai radītu jaunus mākslas darbus, gan padarītu esošos darbus pieejamākus sabiedrībai. Samsung Electronics ir bijis šo izmaiņu priekšgalā un tagad, sadarbībā ar pasaulē apmeklētāko muzeju Luvru, dod iespēju piekļūt ekskluzīviem mākslas darbiem, izmantojot The Frame un mākslas galeriju – Art Store.

Luvrai ir aizraujoša un bagāta vēsture – kā bijusī karaļa pils, tā ir Francijas vēstures stūrakmens vairāk nekā astoņus gadsimtus. Luvras kolekcijas, kas pieejamas apmeklētājiem kopš 1793. gada, ir vienas no izcilākajām pasaulē, apkopojot darbus no visas pasaules ar ļoti senu vēsturi. Muzejā atrodas daži no atpazīstamākajiem mākslas darbiem pasaulē, tostarp glezna “Mona Liza”, skulptūras “Samotrakijas spārnotā uzvaras dieviete” un “Minosas Venēra”.

“Mēs vēlamies piedāvāt saviem klientiem daudz vairāk kā tikai televizoru ar jau ierasto funkcionalitāti. Iespēja piekļūt simtiem brīnišķīgu digitālo mākslas darbu sniedz neskaitāmas variācijas, kā papildināt mājas interjeru. Kad izslēgts, TV ekrāns iegūst pavisam citu funkcionalitāti un kalpo par skaistu dizaina priekšmetu ikvienā mājvietā,” stāsta Līga Bite, Samsung Electronics Baltics korporatīvās komunikācijas vadītāja Baltijas valstīs. “Tagad sadarbībā ar Luvras muzeju, The Frame mākslas galerija ir papildināta ar 40 jauniem mākslas darbiem. Pateicoties tehnoloģijai un inovācijām varam radīt iespaidu, ka pie sienas atrodas iecienītā darba reprodukcija.”

Atklāj Luvras muzeja neparasto skaistumu savās mājās

Samsung piedāvā iespēju visiem The Frame īpašniekiem iepazīt visapmeklētāko muzeju pasaulē, pieliekot pie sienas kādu no virtuālajiem mākslas darbiem, kas ikdienā pieejami Luvras muzejā. Šajā galerijā noteikti jāapskata tādi mākslas šedevri kā “Mona Liza” un “Kāzu mielasts Kanā”, kā arī fotogrāfijas no Luvras mākslas galerijām, arhitektūras un muzeja teritorijas (Luvras piramīda, Tilerī dārzs u.c.). Apraksts pie katra mākslas darba sniedz izglītojošu ieskatu tā vēsturē. Apskatot darbus no muzeja kolekcijas, kā arī fotogrāfijas ar muzeja ēku, mākslas galerijām un dārziem, ir brīnišķīgs veids, kā ieraudzīt un izprast muzeja neparasto skaistumu un iegūt jaunas zināšanas.

Pateicoties Samsung televizoru attēla iestatījumiem, mākslas darbi izskatās patiešām autentiski. The Frame ir iespēja attēlot darbus tā, ka tie izskatās ļoti līdzīgi fiziskām izdrukām un oriģinālajām gleznām, savukārt ekrāna Quantum Dot tehnoloģija padara krāsas dinamiskākas un kontrastējošākas. The Frame Art Store piedāvā vairāk kā 1500 gleznu no 42 dažādām valstīm. Mākslas galerija apkopo darbus arī no Prado muzeja Madridē, Albertina muzeja Vīnē, Teita Modernās mākslas galerijas (Tate Modern) Londonā, Van Goga muzeja Amsterdamā, Valsts Ermitāžas Sanktpēterburgā un LUMAS.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro