Mūrniece: Nacionālā apvienība valdībā ar ZZS un “Progresīvajiem” neplāno iet

Valsts prezidenta vēlēšanu sakarā pamata jautājums šobrīd ir par nākamo valdību, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA), piebilstot, ka Nacionālā apvienība aicina koalīcijas partnerus uz atklātu sarunu par valdības nākotni.

“Pamata jautājums ir nevis prezidenta velēšanas, bet nākamā valdība. Mums izskan informācija, ka “Jaunā Vienotība” gatavo jaunu valdību jau šobrīd ar ZZS un “Progresīvajiem”. Mēs vēlētos gūt konkrētākas atbildes – vai šāds process notiek, cik tālu tas pavirzījies,” sacīja ministre.

“NA ir paziņojusi, ka neplānojam šādā valdībā piedalīties. Ja tiek veidota valdība, gribētos skaidrību, gribētos no “Jaunās Vienotības” dzirdēt, kas tie ir par partneriem. NA skaidri ir pateikusi, ka šādā valdībā ar ZZS un “Progresīvajiem” neplāno iet,” sacīja Mūrniece.

Mūrniece akcentēja, ka Nacionālā apvienība esošo koalīciju, ko tā veido kopā ar “Jauno Vienotību” un “Apvienoto sarakstu”, pie šī parlamenta salikuma uzskata par optimālu, un Nacionālā apvienība vēlas šādā koalīcijā strādāt.

Kā zināms, maija pēdējā dienā gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām ir izvirzīti trīs kandidāti – koalīcijā ietilpstošā AS dibinātājs, uzņēmējs Uldis Pīlēns, premjera partijas JV biedrs, ārlietu ministrs Rinkēvičs un opozīcijas partijas “Progresīvie” izraudzītā publiskās pārvaldības eksperte Elīna Pinto

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro