Nopirksim.lv iegādājas visa veida īpašumus; arī remontējamus un restaurējamus

Laikā, kad daudzi ir nolēmuši iegādāties jaunu dzīvokli vai māju, arvien lielāku uzmanību pievēršot tā kvalitātei, bažas radušiem tiem, kuriem ir īpašums, kas nav mūsdienās īpaši pieprasīts. Nekustamā īpašuma tirgus tendences rāda, ka liela daļa izvēlas iegādāties jau renovētus mājokļus, kas ir pietiekami plaši, ar labu infrastruktūru un tādu, kurš jau ir kvalitatīvs, neprasot to būtiski uzlabot.

Tā kā tirgū ir samērā liela daļa īpašumu, kas tomēr prasa savus papildus ieguldījumus vai arī, kuriem vienkārši nav liels pieprasījums, pieaudzis to cilvēku skaits, kas vēršas pie Nopirksim.lv, kura risinājums ir pavisam vienkāršs – tas vienojas par cenu un nopērk īpašumu pat vienas dienas laikā.

Nopirksim.lv nekustamo īpašumu fondā ir apvienojušies vairāki pazīstami latviešu uzņēmēji – investori ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dažādās biznesa jomās, – viņi iegādāsies Jūsu īpašumu kaut vienas dienas laikā, taču parasti šis īpašuma iegādes termiņš ir ap nedēļu. Investori iegādājas gan dzīvokļus, mājas un vasarnīcas, kurus pēc tam izīrēt, gan arī mežus, cirsmas un lauksaimniecības zemi visā Latvijā, ko pēc tam apstrādāt vai iznomāt citiem zemniekiem. Par visiem darījumiem tiek nodrošināta samaksa ne vēlāk kā 2-7 dienu laikā.

Arī Arnis no Latgales nesen noslēdza darījumu ar Nopirksim.lv. Viņš atzīst, ka viņam bijušas mazas izredzes savu īpašumu pārdot pašu spēkiem: “Lielākoties jau visi esam pieraduši, ka cilvēki vēlas iegādāties komfortablu dzīvokli uzreiz, neieguldot laiku un pūles, lai to uzlabotu. Manā gadījumā, man bija trīs istabu dzīvoklis, kas prasīja diezgan lielu remontu un finanses. Saprotot, ka maz kuram interesē šādu dzīvokli iegādāties vai izīrēt, vērsos pie Nopirksim.lv, kas ātri nopirka manu īpašumu.”

Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī palīdzēsim noformēt dokumentus – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija >>> https://pieteikums.lv/nopirksim

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro