Pēc šī gada pirmā karstuma viļņa jūnijā sekos vēsāks laiks

Šajā nedēļā laika apstākļi ir bijuši gana dinamiski – siltajā un mitrajā gaisa masā bieži veidojās negaisa mākoņi, kas lokāli atnesa stipras lietusgāzes, brāzmainu vēju un pat krusu. Tāpat gaisa temperatūra pirmo reizi šajā gadā sasniedza +30°.

Arī piektdien un brīvdienās laika apstākļi būs vasarīgi – būs silts, daudzviet veidosies lietus un negaisa mākoņi. Nakts stundās nokrišņu kopumā būs maz, vien nakts pirmajā pusē vietām būs novērojams īslaicīgs lietus un negaiss, turpretī dienu laikā daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, kas lokāli sev līdzi nesīs stipras lietusgāzes, krasas vēja brāzmas un krusu. Nedz piektdien, nedz brīvdienās naktīs nebūs vēsāks par +14…+18°. Dienas aizritēs ar vasarīgi siltu, pat karstu laiku – teritorijas lielākajā daļā gaisa temperatūra sasniegs +25…+28°, vienīgi piekrastē atkal nedaudz vēsāks.

Jaunnedēļ anticiklona ietekme mūsu reģionā mazināsies, pastiprināsies ciklonu ietekme no Atlantijas okeāna un laika apstākļi mainīsies. Mūsu teritorijā pakāpeniski sāks ieplūst vēsāka gaisa masa, līdz ar to tveice vairs nebūs jūtama. Pirmdien un otrdien gaisa temperatūra vēl vietām sasniegs +20…+23°, bet tālākajās dienās nebūs siltāks par +18°. Naktīs gaisa temperatūra lielākoties būs +7…+12° robežās. Tā kā nākamajā nedēļā laika apstākļus vairāk noteiks cikloni, biežāk sagaidīsim nokrišņus un brāzmainu vēju.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro