Pērkam.lv izvēlas ātruma un vienkārša pārdošanas procesa dēļ

Lai arī nekustamais īpašums var būt ļoti veiksmīga investīcija, ne vienmēr to izdodas ātri pārdot, kad tas nepieciešams. To par problēmu nosaukuši vairums Pērkam.lv klientu. Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš uzsver – daudzviet ir diezgan zems pieprasījums pēc nekustamā īpašuma, kā rezultātā pārdot to ir teju neiespējami.

Lai palīdzētu ikvienam ātrāk iegūt naudu par savu nekustamo īpašumu, Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirdzniecības serviss piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Tie, kas vēlas iegādāties nekustamo īpašumu, tie vērtē ne tikai to, kāda ir īpašuma cena, bet arī to, kur nekustamais īpašums atrodas un vēl svarīgāk – kāds ir īpašuma potenciāls. Īpašumam, kas atrodas tālāk no reģiona centra, visdrīzāk būs mazāks attīstības potenciāls ilgtermiņā,” skaidro A. Bērziņš.

Līdz ar to daudzi izmanto Pērkam.lv piedāvājumu – tā ir iespēja īpašumu, lai kur tas atrastos, pārdot nekavējoties un arī naudu saņemt nekavējoties.

“Īpašuma tirdzniecība caur sludinājumiem var būt diezgan laikietilpīgs un sarežģīts process. Turklāt nereti gadās situācijas, kad īpašumam piesakās pircējs, bet saņemt finansējumu, ja iecerēts hipotekārais kredīts, var būt problemātiski,” komentē A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā.

Papildus informācija >>> http://pieteikums.lv/perkam

Komentāri