Pērkam.lv: Liela daļa priekšroku dod īpašuma pārdošanai, nevis izīrēšanai

Vai pārdot savu mājokli vai to izīrēt? Tas ir jautājums, par ko daudz domā tie, kuri izlēmuši savu īpašumu nodot tālāk. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka, lai arī mājokļa izīrēšana nodrošina ilgtermiņa ienākumus, tās tomēr ir saistības un skaitās saimnieciskā darbība, par ko attiecīgi jāmaksā arī nodokļi. Tāpat īrnieki mēdz mainīties, ko daudzi uzskata par apgrūtinājumu. A. Bērziņš norāda, ka lai gan īstermiņa dzīvokļa īre, piemēram, uz tūrismu sezonu, ir pieprasīta, ilgtermiņā īpašnieki vairs tomēr nedod priekšroku šādam modelim.

“Prakse tomēr rāda, ka daudzi izvēlas savus īpašumus lielākoties pārdot, jo vilinājums pēc iespējas ātrāk izveidot jaunus dzīves plānus tomēr ir lielāks, un, protams, jāņem vērā arī, ka to īstenošanai ir vajadzīgas tūlītējas finanses. Tieši tāpēc vairums augsti novērtē īpašuma ātru pārdošanu. Turklāt, piemēram, Pērkam.lv sniedz iespēju arī iegādāties īpašumus ar apgrūtinājumiem, sliktā stāvoklī utt., kurus īrēt reti kāds izvēlētos ilgtermiņā,” norāda A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro