Pērkam.lv – risinājums arī tad, ja jūsu īpašums ir ar apgrūtinājumiem

Lai arī nekustamo īpašumu pārdot kļūst arvien grūtāk, ja īpašums ir ar apgrūtinājumiem, tad pārdošanas process ir vēl sarežģītāks un nereti beidzas bez rezultāta. Kā norāda Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš, ikviena interesēs ir uzturēt sava īpašuma vērtību, kā arī sakārtot visu ar īpašumu saistīto dokumentāciju, jo tikai tā iespējams veiksmīgi realizēt objektu nekustamā īpašuma tirgū. Vienlaikus viņš min, ka arī šādus īpašumus iespējams pārdot.

Lai palīdzētu ikvienam ātrāk iegūt naudu par savu nekustamo īpašumu, Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirdzniecības serviss piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Ikviens zina, ka nekustamā īpašuma apgrūtinājumi ir viens no kadastrālo vērtību samazinošiem faktoriem un skaidrs, ka īpašumu, kas ir ieķīlāts, kam ir nenomaksāti parādi vai citi apgrūtinājumi, pārdot ir vēl grūtāk. Pērkam.lv ir lielisks variants tiem, kas vēlas ātri pārdot savu īpašumu un par to saņemt naudu, nevis gaidu uz pircējiem, kas šajā gadījumā arī var neparādīties,” norāda A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā.

Papildus informācija: http://pieteikums.lv/perkam

Komentāri