Puntulis: Attīstot mediju telpu krievu valodā, nevar veicināt divkopienu sabiedrību

Šobrīd ļoti svarīgi ir stiprināt informatīvo telpu krievu valodā un svarīgi ir to neatdalīt no otras prioritātes – sabiedrības integrācijas, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra kultūras ministrs Nauris Puntulis.

Viņš norādīja, ka risinot jautājumus, kas ir saistīti ar Krievijas sākto karu Ukrainā, neesot ne mazāko šaubu par vajadzību iesaistīt mediju ekspertus.

“Taču tas, ko vēlos uzsvērt, šobrīd attīstot mediju telpu krievu valodā, domājot gan par krievvalodīgajiem Latvijā, gan šobrīd iebraukušajiem, nevar veicināt divkopienu sabiedrību un sabiedrības šķelšanu. Ja mērķis ir uzrunāt krievvalodīgo auditoriju, mēs to uzrunāsim krieviski, bet vienlaikus visai sabiedrībai jānodrošina viena informatīvā telpa,” piebilda ministrs.

“Mums nevajadzētu sasteigt šo lēmumu un finansējumu ieguldīt tā, lai tas sniegtu vislabāko rezultātu. Pielāgojoties kara apstākļiem, ir svarīgi nekļūdīties un mediju vidē spert pirmos ilgtermiņa soļus,” sacīja Puntulis.

Savukārt runājot par Uzvaras pieminekli, viņš norādīja: “Uzvaras parkā esošajam piemineklim agri vai vēlu no Rīgas ir jāpazūd, jo tā atrašanās tur vairs nav loģiska. Šis ir piemineklis uzvarai pār fašismu, bet fašims nav uzvarēts. Tas Putina personā tiek realizēts Ukrainā. Šis piemineklis būtu jāaizvieto ar kādu citu.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro