Militārais analītiķis: Diemžēl Ukrainu sagaida ļoti aktīva un vardarbīga nedēļ

Turpmāko nedēļu Ukrainā gaidāmas ļoti smagas kaujas, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” izteicās bijušais Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Sauszemes spēku komandieris, atvaļinātais pulkvedis Igors Rajevs.

“Diemžēl situācija mainījusies ne uz labāko pusi. Kaut arī miera sarunu procesā Krievija apgalvoja, ka mazinās spēkus pie Kijivas un Černihivas, patiesībā tie spēki pārvietojas Doneckas un Luhanskas virzienā, kur kaujas būtiski aktivizējas,” sacīja Rajevs.

Pēc viņa teiktā, Ukrainu sagaida ļoti aktīva un vardarbīga nedēļa: “Krievija viennozīmīgi nolēmusi piebeigt Mariupoles pilsētu.”

“Pagaidām mēs nevaram teikt, ka vienai vai otrai pusei ir pārsvars. Tāda būtiska progresa, ka Krievija būtu uzlauzusi aizsardzības līniju vai kaut ko aplenkusi, nav, jo Ukrainas spēki pagaidām notur viņu uzbrukumus. Cerēsim, ka tā tas arī paliks,” pauda Rajevs.

Bijušais NBS sauszemes spēku komandieris norādīja: “Mani šobrīd visvairāk uztrauc tas, ka visi spēki, kas atradās pie Kijivas ziemeļrietumu puses, ir izvesti uz atpūtu Baltkrievijā. Tas nozīmē, ka pēc aptuveni divām nedēļām viņi būs atkal gatavi doties kaujā, un nevaram paredzēt, kurā virzienā šīs vienības dosies.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro