Putins: Ikviena Eiropas valsts, kas uzņems ASV raķetes, būs pakļauta Krievijas uzbrukuma riskam

Reaģējot uz ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojumu par valsts izstāšanos no Līguma par tuvā un vidējā darbības rādiusa raķešu likvidāciju, Krievijas prezidents Vladimirs Putins brīdinājis par bruņošanās sacensībām starp Vašingtonu un Maskavu.

Kā zināms, Tramps sestdien paziņoja par valsts izstāšanos no 1987. gadā noslēgto ASV un Padomju Savienības vienošanos par tuvā un vidējā darbības rādiusa raķešu iznīcināšanu. Krievija šo lēmumu asi kritizējusi, uzsverot, ka “ka nevis Krievija, bet gan ASV rada draudus globālajai drošībai.”

Krievijas prezidents Vladimirs Putins brīdinājis ka šis ASV lēmums nepaliks bez sekām un radīs draudus Eiropai. Globālās ieroču kontroles sistēmas izformēšana, pēc viņa sacītā, esot ļoti bīstama, un varot palikt vienīgi par bruņošanās sacensību.

Putins neizslēdza atbildes rīcību, ja ASV izvietos jaunas raķetes Eiropā. “Ikviena Eiropas valsts, kas tās uzņems, būs pakļauta Krievijas uzbrukuma riskam,” paziņojis Putins.

Jau vēstījām, ka neraugoties uz abu valstu domstarpībām, Donalds Tramps un Vladimirs Putins tomēr 11. novembrī varētu tikties Francijas galvaspilsētā Parīzē 1. pasaules kara beigu simtgades atceres pasākumā. Šādu piedāvājumu Krievijas līderim izteica Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Džons Boltons, kurš paskaidrojumu sniegšanai šonedēļ bija ieradies Maskavā.

Foto: F64

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro