Rīgas apgabaltiesa atteikusi atcelt apcietinājumu Lembergam viņa veselības problēmu dēļ

Lai arī politiķis Aivars Lembergs neslēpj, ka cietumā viņam pasliktinājusies veselība, Rīgas apgabaltiesa ir atteikusi atcelt apcietinājumu un mainīt drošības līdzekli politiķa veselības problēmu dēļ. Vienlaikus Lemberga mēģinājumi piemēroto drošības līdzekli mainīt gan turpinās – viņa advokāts tiesā vērsies jau ar trešo pieteikumu par apcietinājuma atcelšanu.

Rīgas apgabaltiesa jau divas reizes atteikusi Lembergam apcietinājumu atcelt. Augusta sākumā tiesa atbildējusi, ka drošības līdzekli izvērtēs tikai tad, kad lietu sāks skatīt apelācijas instance, savukārt 17. septembrī Lembergam atteikts apcietinājumu atcelt viņa veselības problēmu dēļ.

“Tiesa faktiski nav vērtējusi mūsu argumentus. [..] Viņam nav pieejamas visas procedūras, kuras viņam ir nepieciešams saskaņā ar ārsta norādījumiem, kā arī nav pieejami vajadzīgie medikamenti, kā arī vispār ārsta uzraudzība,” intervijā LTV norādīja Lemberga aizstāvis, zvērināts advokāts Māris Grudulis.

Lai arī patlaban nav zināms, kad apgabaltiesa uzsāks Lemberga lietas skatīšanu apelācijas instancē, tiesa sola datumu paziņot šonedēļ.

“Likums paredz – ja tiesas sēde pēc lietas saņemšanas apelācijas instancē nav nozīmēta divus mēnešus, tad tiesai ir jāpārskata šis apcietinājums. Līdz ar to mēs gaidām šo atbildi uz mūsu pēdējo iesniegumu,” pauž Grudulis.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro